gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Kenan'ın Merve Aşkı Karşılıksız

Konu, 'Magazin' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

merve erdoğan sevgilisi merve erdoğan ve sevgilisi kenan imirzalioglu kenan imirzalıoğlu Son haberlere göre Kenan Doğulu Küçük Sırlar dizisinin yıldızı Merve Boluğur'a kafayı takmış ve kızcağızı mesaj yağmuruna tutmuş.Bundan rahatsız olan ve bir sevgilisi olan Merve de bir sevgilisi olduğuna dair magazin basınına açıklama yapmış.Bakın Merve'nin sevgilisine :D

Ah Kenan'ım sen bu hallere düşecek adam mıydın :D

İşte Merve'nin sevgilisi
    Seksi oyuncu Merve Boluğur'dan etkilenen ve uğrana gece yarılarına katan mesaj atan Kenan Doğulu'ya kötü haber...

Dizinin entrikalarına rağmen kırmızı ruju, güzelliği ve cesur sahneleriyle kısa sürede geniş fan kitlesi oluşan oyuncusu Boluğur'un bir süredir mutlu bir ilişkisi olduğu ortaya çıktı.Milliyet'in haberine göre Boluğur daha önce "Kül ve Ateş" isimli dizisinde oynadığı Asis Yapım'ın Yapım Koordinatörü Cüneyt Köprülü ile aşk yaşıyor. Önceki gün bir doğum günü partisine birlikte katılan çift, arkadaşlarının objektifine kadeh tokuştururken mutluluk pozu verdi. Sevgilisiyle çok mutlu olduğunu belirten Boluğur'un Kenan Doğulu kendisine mesaj atıp beğenisini dile getirdiği için çok sinirlendiği belirtildi.

2. bere_n_ur

bere_n_ur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hahaaaaayyttt merve yaa kenan daha yakışıklı amaa .///[​IMG]

3. sitella

sitella Forum Okuru

ayşegül çok güzelsin

4. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230
    dizide sinir oluyorum bu kıza ben valla ıyyy cadıııı nolcek

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    rölünü bence çok iyi yapıyo ben begeniyorum kanan da ona göre yaşlı biraz bence erkek arkadaşı ilede çok yakışmışlar

6. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    kenanım yanlış haraketler bunlar bak kızın sewgilisi varmış yapma

Kenan'ın Merve Aşkı Karşılıksız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karşılıksız sevgi

karşılıksız sevgi

karşılıksız sevme nickleri karşılıksız sevgi nickleri aşk sevenler için nickler karsiliksiz sevgi o günden beri düşünüyorum acaba beni sevebilirmisin diye hep gözlerindeki o ışığı bekliyorum bana cesaret versin diye.. of allahım niye bukadar zorki karşılıksız sevmek halbuki haykırmak istiyorum hemde öyle bir haykırış ki harekete geçirmek istiyorum kalbimdeki orduyu kalbinin içlerine .....
  2. karşılıksız sevmek

karşılıksız sevmek

Bir umutla cıkarsın yola önüne engeller çıkar… Şarkılar dinlersin, şiirler yazarsın ama nafile hiç biri başlayamamış bir sevginin avuntusu olamaz... Sonra düşünürsün neden olmadı neden? Hep ben mi dersin oysaki etrafına baktıgında senin gibi bir çok insan vardır. Bitti artık buraya kadar artık dersin onu görmek bile istemiyorum dersin ama bu da kendine söz verdigin bi yalandır... Ne zaman ki...
  3. Karşılıksız sevenlere

Karşılıksız sevenlere

karşılıksız msn nickleri karşılıksız sevenler için nickler çok sevenler için nickler şarkılar 2008 test sevginiz mı Sana uzaktan bakıyorum. Sana bakmak inanılmaz mutlu ediyor beni. Sen gidince aklım da senin peşinden sürüklenip gidiyor, yüreğim de.. Yanında biri mi var, ona bir şey mi söylüyorsun, onunla gülüyor musun.. içim yanıyor. Ama senden sonra gördüğüm o insan birden senden biri oluyor....
  4. Karşılıksız AŞK

Karşılıksız AŞK

Karşılıksız aşk yaşayan bir aşıktan güzel bir yazı....:asigim: Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim. Karşılıksız aşk. Şiirler şarkı sözlerilar...
  5. Survivor'da Anıl Tetik ve Merve Aydın Aşkı Bomba Etkisi Yarattı

Survivor'da Anıl Tetik ve Merve Aydın Aşkı Bomba Etkisi Yarattı

Survivor All Star’da Anıl Tetik ve Merve Aydın aşk mı yaşıyor? Ödül oyunu sonrası Anıl’ın Merve’ye sevgilim, birtanem demesi akılları karıştırdı. Survivor All Star’da yeni bir aşk bombası mı patladı? Oğlu Osman Nejat’ı yanından ayırmayan ünlü oyuncu tüm gününü kitap okuyarak geçirdi. Bikinili görüntü vermekten kaçınan Yeşilçay oğlunun ’denize girme’ isteğini önce kabul etti sonra vazgeçti....

Sayfayı Paylaş