gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Kenar süsü oldum hayatında

Konu, 'Çöplük' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kenar süsü oldum hayatında

son günlere bu şarkıyı günde on kez dinliyorum müthiş bi parçaa en azından ben kendim için yazılmış hissediyorum emeğine sağlık ablam harikaa bi yazı olmuş,güzel yüreğine gönlüne sağlık:)

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kenar süsü oldum hayatında. Hiç bir şeyin olamamaktansa...
    ablacım yıne yapmışsın yapacagını ççyuregınden öpuyorum senı ..ellerın dert gormesın

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

sağolun arkadaşlar ah birde şarkısı olsaydı süper olcaktı ama ben size sölerim arasıra olmazmı sesım güzeldir :26:

Kenar süsü oldum hayatında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatımız böle olsa.. :D

hayatımız böle olsa.. :D

hayatımız böle olsa.. :D Sabah jimnastiğimizi yapmak için "Çalıştır"' komutuna tıklamak yeterli olsa.. İşten güçten bunaldığımızda ESC'e basarak her şeyden bir süre kaçabilsek, biraz rahatladıktan sonra "Herhangi bir tuşa basarak" geri dönebilsek... (EKLE/KALDIR) menüsüne girerek görmek istediğimiz herkesi hayatımıza dahil etsek, sevmediğimiz insanları sonsuza kadar...
  2. Kolay hayat ister olduk...

Kolay hayat ister olduk...

kolay hayat hayat kolay KOLAY HAYAT İSTER OLDUK... Kolay hayat ister olduk kolay... Sevgimizi, askimizi bile kolay yasamak istiyoruz.. Bizi yormasin, zorlamasin, basimiza bela olmasin... Istedigimiz zaman olsun, onun disinda yok olsun.. Bir kumandanin ucunda olsun hersey, bir bilgisayarin dugmesinde, bir telefonun tuslarinda.. . Ulasmak, yasatmak, canlandirmak, hissetmek icin caba...
  3. Sıla - Kenar Süsü

Sıla - Kenar Süsü

defter kenar süsü örnekleri kenar süsü örnekleri defter süsleri için kenar süsü oldum hayatında yani olmasamda olurdu kaza süsüde verirdim vefatıma yokluğum boşluk yaratmazdı seni aramam sormam bakmadan uzaklaşmam eminim çok hora geçti hurdaya çıktı içim farkettımi hiçe döndüm çürüye çürüye tükendim. rezil ettim kendimi dağattım içtim düştüm ona buna ağladım içimden döküldüm gülmeyi unuttum...
  4. Kenar süsleri,defter kenar süsleri,kenarlıklar, çerçeve süsleri...

Kenar süsleri,defter kenar süsleri,kenarlıklar, çerçeve süsleri...

çerçeve süsleri defter kenar süsleri kenarlıklar ve çerçeveler defter kenar
  5. keşke hayat böyle olsa

keşke hayat böyle olsa

* Sabah jimnastigimizi yapmak için "Çalistir" komutuna tiklamak yetse... * Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek... * "EKLE/KALDIR"a girerek görmek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar hayatimizdan çikarabilsek... *...

Sayfayı Paylaş