gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kendi aranızda dua etmeyin leenn

Konu, 'Komik Resimler' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

kendi aranızda dua etmeyin leenn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendi aralarında toplandılar

kendi aralarında toplandılar

geçtiğimiz ayda annesini kaybeden ünlü şarkıcı Hülya Avşar annesi için okuttu fakat sanat camiasından herkes davetli değildi....... GÜLBEN’İ MEVLİDE DAVET ETMEDİ! HÜLYA AVŞAR, GEÇEN AY VEFAT EDEN ANNESİ EMRAL AVŞAR’IN KIRKI NEDENİYLE ÖNCEKİ GÜN MEVLİT OKUTTU.. Avşar’ın kızkardeşleri ve aile büyüklerinin yanı sıra Sadettin Saran’ın da hazır bulunduğu mevlide Avşar, annesinin cenazesine...
  2. sinekler kendi aralarında neler konuşuyor

sinekler kendi aralarında neler konuşuyor

hiç merak ettiniz mi bilmem yazın bizi ısıran sinir bozucu bi sekilde kaşındıran gıcık olduğumuz baş belası sinekler neler konuşuyor aralarında işte burda çok gizli konuşmalarıı:hhh: adnan abi bizim kasap vitrine mor ışık taktırmış - uzak dur o ışıktan - yok be abi çok güzel duruyo tam triplik gel yakından bakalım - cızzzzt yenge süleyman abi nerde - havuza götürdü cocukları - ne havuzu...
  3. Eşiniz ile aranızda muhabbet için dua...

Eşiniz ile aranızda muhabbet için dua...

muhabbet için dua dua resmi resimleri Muhakkak bunu bilmeyen yoktur ki yer gök dua iledir.Ben de duaların faziletine gerçekten inananlardanım müthiş bi şekilde.Size şimdi evliliğinizde daha mutlu eşinizle daha muhabbetli olmanız için bir dua vereceğim ben gerçekten bu duanın faziletine inananlardanım ALLAHIn iznyle.Bu duayı da bana eşimle sıkıntılı olduğum bi dönemde ablam sölemişti.Ciddi...
  4. Niye kendin için dua etmiyorsun?

Niye kendin için dua etmiyorsun?

O gece, hep odanın bir köşesinde kıbleye doğru durmuş olan annesinin sözlerine kulak veriyordu. O Cuma kunudunu, annesinin rüku, sucud, kıyamını izliyordu. Henüz çocuktu. Annesinin erkek-kadın bütün Müslümanlar için hayır dua ettiğini, bir bir isimlerini saydığını, yüce Allah’tan her biri için saadet, rahmet, iyilik ve bereket istediğini duyan çocuk acaba annesi kendisi için Allah’tan ne...

Sayfayı Paylaş