gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

kendi ayakları üstünde duruyormuş

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

oyuncu Tuğba Ünsal sanatçı kişiliği ile hayatta bişeyler yaptığını anlatırkende Sarı eşref tarafından olumsuz eleştireye maruz kaldı....
    TUBA'YI FENA BOZDU!
    TUBA ÜNSAL, LOS ANGELAS'TA OYUNCULUK EĞİTİMİ ALMAK İSTEDİĞİNİ ANLATIRKEN YETKİN DİKİNCİLER'İN SÖZLERİNE BOZULDU...

Okan Bayülgen'in NTV'deki 'Sade Vatandaş' programına konuk olan Tuba Ünsal, kazanabildiği kadar para kazanıp Amerika'ya yerleşmeyi düşündüğünü anlattı.

'11 yıldır bu ülkede bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Çok dağılarak bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Bazen çok iradeli olamıyorum. Tek başına bir genç kızın istanbul'da varolmaya ve kendi parasıyla çalışması çok zor bir şey' diyen Tuba Ünsal, kazandığı parayı da kendine yatırım yapmak istediğini belirtti.

Artık kendi kuyruğunu kovalamaya başladığını söyleyen Ünsal, bir de itirafta bulundu: 'Hangi programda, dizide nerde olursan olayım mutlu olamadım kendimi mutlu göremedim. İyi bir şeyler yapmak istiyorum ve iyi yapan insanları kıskanmaya başladım.'

AMERİKA'YI YENİDEN KEŞFE GEREK YOK!

Los Angeles'a giderek oyunculukla ilgili eğitim almak istediğini söyleyen Tuba Ünsal, '16 yaşımda izmirden istanbul'a geldiğimde nasıl varolduysam ki o daha zor bir yolculuktu, şimdi de aynı şeyi Los Angeles'ta yapacağım' diye konuştu.

Tuba Ünsal'ın bu açıklamalarından sonra Okan Bayülgen, yurtdışında oyunculuk eğitimi konusunda Yetkin Dikinciler'e ne düşündüğünü sordu.

Yurtdışında çeşitli projelerde görev alan ve 99 yılından beri de Yunanistan'da tiyatro yapan Yetkin Dikinciler'in sözü Tuba Ünsal'ın yüzünün asılmasına neden oldu.

Dikinciler: 'Ben Amerika'yı yeniden keşfetmemeye çalışıyorum.Bu topraktan beslenen bir oyuncu olarak, bu coğrafyadan beslenerek, oraları gezmek, hissetmek tamam ama devam eden kazı çalışmalarımın da ülkemde olacağını hissediyorum' dedi.

2. tutsak_melek

tutsak_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kendi ayakları üstünde duruyormuş
    insan böle güzel bir ülkeye sahipken neden başka bir ülkede yaşamak istesin anlam veremiyorum ilginç farkında değiller galiba ama bizim ülkemiz cennet
    emeğine sağlık fırtınam

kendi ayakları üstünde duruyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Krizi gündemde tutan kendi ayağına sıkar

Krizi gündemde tutan kendi ayağına sıkar

Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Ekonomi Muhabirleri Derneği’yle (EMD) düzenlediği sohbet toplantısında, TÜSİAD ve TOBB’dan yükselen eleştirileri, "Ortada biraz fazla telaşe var" diye yorumladı. Çağlayan, "Şu anda burada bir telaşeye gerek yoktur. Telaşe etmenin anlamı da yoktur. Amerika’da mortgage kaynaklı bir kriz ve bunun kimi, nasıl etkileyeceği daha belli olmadan...
  2. gerçek ötesi resimler masa üstünde hoş duruyorlar

gerçek ötesi resimler masa üstünde hoş duruyorlar

am resimleri gerçek gerçek am resimleri
  3. Kendi ayakları üstünde-ipek ongun

Kendi ayakları üstünde-ipek ongun

ipek ongun kitapları ipek ongun kendi ayakları üstünde serisi KİTAP ADI: KENDİ AYAKLARI ÜSTÜNDE YAZARI:İPEK ONGUN SAYFA: TÜRÜ: ROMAN YAYINEVİ: EPSİLON Serra ve arkadaşları yeni yaşam serüvenleri peşindeler. Bu kez, gelecekle ilgili kararlar için kafa yoruyorlar. Kendi ayakları üstünde durmak istiyorlar. Mutluluğu başkalarının gözlerinde değil, kendi içlerinde aramanın...
  4. Kediler neden dört ayak üstüne düşer

Kediler neden dört ayak üstüne düşer

kedı kediler kedi resmi göster Bende bu başlığa merakla baktım bakın cevabına Bilimsel olarak izahı biraz zor. Bilime göre düşen bir cisme dışarıdan bir kuvvet uygulamazsanız, ona açısal bir dönme hareketi kazandıramazsınız. Gerçi bir kule atlayıcısı, havuza düşmeden önce havada birkaç kez takla atar, kendi ekseni etrafında döner ama bu tramplen veya kuleyi terk ederken ayakları...
  5. Bin Bir Ayak Bir Ayak Üstüne Deyiminin Anlamı

Bin Bir Ayak Bir Ayak Üstüne Deyiminin Anlamı

Bin Bir Ayak Bir Ayak Üstüne Deyiminin Anlamı nedir lütfen bu deyimin açıklamasını yazın!

Sayfayı Paylaş