gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kendi bahçenizi oluşturun

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Saksı kullanımı Sebze yetiştirme
    Dekoratif saksı modellerini kullanarak kendi bitkinizi kendiniz yetiştirin meleklerim. Bitkiden kastım benim yazın en çok kullandığım dereoyu ve nane olabilir mesela. Dalından kopardığım mis mis naneler salatalara nede çok yakışır. Saksılarda sebzelerinizi yetiştirip kendi küçük bahçenizi yapabilrisiniz meleklerim.

Kendi bahçenizi oluşturun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bahçe

bahçe

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kendi Bahçenizi Yaratın

Kendi Bahçenizi Yaratın

Kendi Bahçeni Oluşturmak İçin Tıkla
  3. Saklı Kentim Gizli Bahçem Mabedim

Saklı Kentim Gizli Bahçem Mabedim

Saklı kentim ! Gizli bahçem ! Mabedim ! Nahoş gecelere gebeyim ... Hiç bir dil barındıramaz içimdeki tarifsiz sızının kelimelerini ve hiç bir ağıt dillendiremez serzenişimi! Saklı kentim ! Gizli bahçem ! mabedim! Kabulsuz bir dua vaktindeyim! Geceler yastığımda ! Ölümemi susadım "sana " mı bilmiyorum Kanamalı bir yara Gözlerimdeki yansımalı susuyor sevda Kendini yerine koyan yosma...
  4. Kendi takviminizi kendiniz oluşturun

Kendi takviminizi kendiniz oluşturun

Takvim örneği el yapımı takvim Hazır takvim modelleri yerine kendi özel günlerinizi belirteceğiniz size özel bir takvim olsun istiyorsanız kara tahta kullanarak kendi takviminizi kendiniz oluşturun. Mantar yüzey kullanarak altına el yapımı dart yapmanız da mümkün.
  5. Saymat.com İle Kendi Sayacınızı Oluşturun!

Saymat.com İle Kendi Sayacınızı Oluşturun!

saymat nedir, saymat.com nedir, saymat.com Sevgili melekleri sizin için özel bir güne ulaşmanıza ne kadar kaldığını bir sayaş yardımıyla görmek isterseniz, size saymat.com adresini tavsiye edebiliriz. Sosyal medyada rahatlıkla kullanabileceğiniz kullanışlı bir sosyal medya aracı olan saymat, internet kullanıcılarının kişisel olarak beklediği tarihleri online olarak geri saydırabilecekleri ve...

Sayfayı Paylaş