gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Kendi Bahçenizi Yaratın

Konu, 'Çöplük' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Kendi Bahçeni Oluşturmak İçin Tıkla

Kendi Bahçenizi Yaratın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendi buzdolabını kendin yarat

Kendi buzdolabını kendin yarat

kendi mutfağını kendin yap kendi şehrini yaratma oyunu şehrini yarat mutfağını tasarla kendin yarat Kendi buzdolabını kendin yarat Yeni Gaggenau Vario Buzdolapları, kişinin tercihine, mutfağına göre bir çok farklı alternatifte sunuluyor. İhtiyacınıza göre istediğiniz parçayı bir araya getirerek oluşturduğunuz Yeni Vario serisinde, iç hacim genişliği ön plana çıkıyor. Tek bir düğmeyle...
  2. kendi moda kurallarınızı yaratın

kendi moda kurallarınızı yaratın

Bu öneriler modayı şahsınıza uyarlayacak cinsten..Hadi kendine moda tarzı yap..Fark yarat, farkına varsınlar:) Banyo sadece kişisel ihtiyaçlar içindir! Açık burunlu ayakkabı sadece yaz aylarında giyilir! Ağır parfümler gece kullanılır! Hayır! Bunlar klişe!... Moda, güzellik ve dekorasyon hakkında bilinen ‘en klişe’ kuralları yıkarak, kendi modanızı yaratabilirsiniz... KURAL 1: Gözleri...
  3. ayakkabınızı kendiniz yaratın

ayakkabınızı kendiniz yaratın

Sevgili melekler ,bunlar öyle bildiğiniz ayakkabılardan değil.Makası elinize alıyorsunuz ve istediğiniz modeli ayakkabınıza kendiniz verebiliyorsunuz.Yani kendi ayakkabınızın yaratıcısı siz oluyorsunuz.Nasıl olduğunu bana sormayın oda sizin yeteneğinize kalmış:D:D Çeşitli boyutlarda ve 6 renkten(siyah,beyaz,kırmızı,turkuaz,krem ve turuncu) oluşan bu ayakkabılar Melissa + Gaetano Pesce'nin...
  4. Kendi bahçenizi oluşturun

Kendi bahçenizi oluşturun

Saksı kullanımı Sebze yetiştirme Dekoratif saksı modellerini kullanarak kendi bitkinizi kendiniz yetiştirin meleklerim. Bitkiden kastım benim yazın en çok kullandığım dereoyu ve nane olabilir mesela. Dalından kopardığım mis mis naneler salatalara nede çok yakışır. Saksılarda sebzelerinizi yetiştirip kendi küçük bahçenizi yapabilrisiniz meleklerim.

Sayfayı Paylaş