gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Kendi berenizi kendiniz örün sizler için bere modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

hazır bere modelleri hazır bere
    Sonbahar derken artık kış yaklaştı ve kışın olmazsa olmaz dediğimiz giyim ve aksesuarlardan biride vazgeçilmez bereler. Sizler için seçilmiş harika bere modelleri hanımlar şimdiden yavaş yavaş örmeye başlayın kış geldiğinde bereniz elinizde hazır bulunsun:)

Kendi berenizi kendiniz örün sizler için bere modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keNdi mutLuLuğuNuzun anahtarı sizdediR

keNdi mutLuLuğuNuzun anahtarı sizdediR

Evlilik akıllı,duygulu,dürüst ve adil insanların işidir. Eğer kişiler kendilerini karşılarındaki yerine koyamıyorsa yani empati yapamıyorsa, hep ben haklıyım, eşim haksız diyorsa, suçu karşısındakilere atıyorsa ( ki bu kişilik bozukluklarının bir kriteridir), kendine düşen sorumlulukları yapmıyor, çözmek için çaba sarfetmiyorsa, evlilik için yeterli olgunlukta değilsiniz demektir ve...
  2. kene

kene

rüyada kene ısırması Kene Aşağılık ve düşük karakterli düşmana, başkasının sırtından geçinen geçinen asalak kimseye delalet eder.Kötü niyetli, ortalığı karıştıran, fit sokan ahbaptır.Rüyada kene görmek, arsiz, haysiyetsiz, yapiskan insanlarla yorumlanir. Kene hain, hasis bir düsmanla da yorumlanir. Rüyasinda kene toplayip attigini gören, malini yemek isteyen birini yanindan uzaklastirir. Bir...
  3. Keten

Keten

Keten Tarih öncesinden beri kullanılan bu kumaş türü koton ile kolayca karıştırılabilir. Ev tekstili, perde, kılıf ve yastıklarda kullanım alanı buluyor.
  4. Kendiniz İçin

Kendiniz İçin

Kendinize zaman ayırın. Kendiniz ve çocuğunuza faydalı olacak taze bir tutumu ancak dinlendikten sonra kazanabilirsiniz. Evden çıkın, yemeğe gidin, arkadaşlarınızı ziyaret edin. Komşular ve arkadaşlar özellikle dedeler ve nineler size yardım etmeye hazırdırlar. Bunu unutmayın! Annenin bakımı : Doğuma özgü değişiklikler annede farklı durumlar oluşturabilir. Vajinal akıntı : Bu lokia...
  5. Bebek örgüleri - Kendim ördüm :)

Bebek örgüleri - Kendim ördüm :)

benim örgülerim örgülerim ve ben akıllı iple bebek örgüleri 2010 Meleklerim çok hamarat sayılmam ama elimden az iş gelir... Fazla uzun işler beni sıkar fakat minik hoş şeyleri yaparken zevk alarak yaprım.. Henüz bir bebeğim yok ama bebek örgülerineçok meraklıym.. Şuan koca teyze olmaya hazırlanıyorum... Şuan başlanmış ve bitmek üzere olan bir çok modelli örgülerim var fakat henüz bitmedikleri...

Sayfayı Paylaş