gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kendi Cesetimi Arıyorum ..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aylar olmuştu birbirimizden ayrılalı. Bu gece gözlerin geldi önce aklıma. En gizli, en örtülü yerin... Hep cömert, cefakar,hep nemli, hep arzulu teninden bile gizli.

Haklıydım bir başıma evimde. Haklı olduğum kadar yalnızdım da. Onca zaman sonra nasıl isyan ettimse hayatıma, öyle isyan ettim hep nemli, hep arzulu ve cömert olan teninden bile gizli ve örtük olan o gözlerine. Neydi gözlerinin arkasındaki gerçek? Neyeydi susuzluğun?

En çok nerde olmayı özlüyordun? Ne desem açılırdı gözlerinde ki örtü? Sonra,çok sonra duydum.Birisi vardı hayatında.Bu ayrılık boyunca kimi görsem bunu söylüyordu bana. Bilirsin, insanlar acıtmayı, kanatmayı severler.

Korur gibi, acır gibi, okşar gibi incitirler. Öç alır gibi severler. Farkında değilmiş gibi yaralamak isterler. İşte o an, sensiz kaldığım günler boyunca aslında ne kadar acı çektiğimi anlar anlamaz, aradım seni.

Çünkü insan kendi çektiği acıya saygı duymuyorsa hayata da saygı duymuyordur. Kendi çektiği acıya saygı duymuyorsa, kurtuluş sandığı insanlar ve mekanlar onun en büyük tutsaklığıdır.

İyilik peşinde koşan bir kötü olduğumu ve hayatın bütün kurallarını unutarak aradım seni. Birlikte olduğun adam çıktı telefona .Düşleri solduran,

insanın kendisini kandırmasına bir an dahi izin vermeyen hayatın kuralları gibi çıktı. Hiç hazır değildim buna.

Çünkü yıllardır iyilik peşinde koşan bir kötü olmak zayıflatmıştı ruhumu.Kapattım telefonu. Hemen o an...Sesini duyar duymaz..

.Ve başladım kendimi seyretmeye. Merak ediyordum kendimi. Şimdi ne yapacaktım ben? Merak ediyordum,ne kadar sahteydim, ne kadar kendimdim? En önemlisi seni ne kadar içten, ne kadar sahici sevmiştim?

Deli cesaretimi bilerek ve isteyerek içimden kuruyorum! Kapınıza geliyorum. Ve sanki buna çok hakkım varmış gibi, seni herkesten çok sevmişim gibi, kaldığınız apartmanın bütün zillerine sahte olduğunu kendimden bile gizleyemediğim çocuksu bir başkaldırıyla basıyorum.

Kabus dolu bir rüyadan uyanmak istercesine adını bağırıyorum yukarıya. Ve aynı anda ikiniz pencereye çıkıyorsunuz. Sen ona yalvarıyorsun içeri girmesi için.

Geliyorum bekle diyorsun ve içeri giriyorsun. Koşarak iniyorsun merdivenlerden. En gizli, en örtülü yerine bakıyorum, gözlerine... Hüzünle, umutsuzlukla koyulaşmış gözlerine...

Bir özürle kurtulmayacak kadar büyük bir suçluyum. Gövdeni ruhundan ayıran benim yanlış sevgimdi çünkü. Sana, beni affet, bile diyemiyordum. Karanlıktaki o bakışın yetiyor yanlış sevgim aydınlatmaya.

İlk kez bu denli utanıyorum varlığımdan ve koşmaya başlıyorum evime doğru. İçeri giremiyorum.

Dışarıdan,ışığı yanan balkonuma bakıyorum. Ve en çok kendi cesedimi arıyorum balkonumun altında...

Kendi Cesetimi Arıyorum .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte PKK cesetleri

İşte PKK cesetleri

pkk cesetleri öldürülen pkk cesetleri terörist resimleri terörist ceset resimleri Kara harekatında öldürülen PKK'lı teröristlerin cesetleri internete düştü. Örgüt cesetleri toplamaya başladı. Türk Silahlı Kuvvetlerinin Kuzey Irak'a yaptığı sınır ötesi operasyonda öldürülen PKK'lı teröristlerin cesetleri ortaya çıkmaya başladı. PKK'nın internet siteleri ölen arkadaşlarının cesetlerini...
  2. Ceset

Ceset

Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir. Yakınlarınızdan birinin ölümüne işarettir. Uzaktan kötü bir haber alacaksınız. Bir tabut içinde ölü gördüyseniz, birtakım sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelir.Rüyada görülen pis, kokmuş ceset büyük sıkıntıdır. Cesedi gömmek belli bir soruna çare bulmaktır. Yolda görülen ceset ise gelecek bir konuk, bir yolcudur.Rüyada ceset görmek islerinin...
  3. Sagopa Kajmer - Düşünen Cesetler

Sagopa Kajmer - Düşünen Cesetler

kalemin harfleri cizdigi vakittir, mürekkebim olmasa duygularim göbek yapacak mikrafon zimbirtisi ulastirmaktayken canavar adami melekler sofrasina bir real gümbürtü kopacak ve yikilacak halil ıbrahim sofralari (yeaa) yere düsen ekmek kirintilari (youv) senden hesap soracak (yeaa) inadina haramzadesin , haramzedesin ınadina arbede abidesisin abi rolündesin belkide büyügümsün ne var ki beyni...
  4. ceset cicegi....

ceset cicegi....

kötü ceset resimleri Leş çiçeği veya ceset çiçeği olarak bilinen titan arum (Amorphophallus titanum) dünyanın en kötü kokan çiçeğidir. Ortalama olarak iki metreye kadar bir yüksekliğe erişebilir ve çiçek açtığında yarım mil (yaklaşık 800 metre) uzaktan kokusu hissedilebilen, çürümüş et benzeri aşırı derecede iğrenç bir koku salar. Aynı zamanda, "Şeytan'ın dili" olarak bilinen bu...
  5. Lacivert Keten veya Kot Bolero Arıyorum Çok Önemli...

Lacivert Keten veya Kot Bolero Arıyorum Çok Önemli...

kot bolero kot bolero modelleri keten modelleri keten satın al Merhaba Arkadaşlar... Nerdeyse Aramadığım Yer Kalmadı Lacivert renkte başta Keten olmak üzere artık yoksa Kot Kolsuz Bolero Arıyorum.. Lütfen Tek Umudum Burası.. İnş Konuyu Doğru Yere Açmışımdır.. Şimdiden Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş