gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

kendi düşen ağlamaz

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şarkıcı Rihanna son zamanlarda gündeme damga bastı, sevgilisi Chris Brown'dan dayak yiyen ve bunun üstüne sevgilisiyle yeniden birlikte olan ve hatta abartıpta evlenen şarkıcı bakalım daha ne haberle karşımıza çıkacak.......

'SENİ YİNE DÖVECEK!'
    OPRAH WİNFREY, KENDİ ADINI TAŞIYAN TALK-SHOW PROGRAMINDA ERKEK ŞİDDETİNE MARUZ KALAN KADINLARIN YAŞADIĞI DRAMI KONU ALDI....

Oprah Winfrey, kendisini döven Chris Brown’a geri dönen Rihanna’yı sert bir dille uyardı: “Eğer bir erkek seni bir kere dövmüşse yine döver.”

ABD’li ünlü talk-show yıldızı, kendisine dayak atmasına rağmen sevgilisi Chris Brown’a geri dönen Rihanna’dan da bahsetti. Winfrey, sevgililere “Chris Brown ve Rihanna... Her ikinize birden sesleniyorum. Eğer ben sizin arkadaşınızsam şu sözlerimi dikkatle dinleyin; kendinize biraz zaman ayırın ve yaşananları bir kez daha düşünün” diye seslendi.

Winfrey, bu sözlerin ardından kameraya dönüp bu kez direkt Rihanna’ya çağrıda bulundu: “Eğer bir erkek seni bir kere dövmüşse, yine döver. Evet, Chris seni yine dövecek. Eğer bir arada olmak istiyorsanız, bu kararınızı saygıyla karşılarım ama biraz zamana ihtiyacınız var. Özellikle de senin. Çünkü seni döven adama geri dönerek milyonlarca genç kız hayranına yanlış mesajlar verdin. Yanlış mesaj veren bir diğer kişi de tabii ki sevgilin Chris!”

kendi düşen ağlamaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlayalım Ağlamazsak, Gülmekden Utanalım!!!...

Ağlayalım Ağlamazsak, Gülmekden Utanalım!!!...

Ağlayalım Ağlamazsak, Gülmekden Utanalım!!!... Hakkını veremeden eda edilen Namazlarımıza ağlayalım.. Hakkını veremeden eğilip kalkmalarımıza ve bunlara Namaz deyişimize ağlayalım.. Aşıkla mâşuk misali ALLAH(c.c.) ile kulun buluşma noktası olan Secdelerimizin ve Seccadelerimizin hakkını veremeyişimize ağlayalım.. Günde en az beş defa sunulan af piyangosunu kaçırdığımıza ağlayalım.....
  2. Nilüfer - Erkekler Ağlamaz

Nilüfer - Erkekler Ağlamaz

İçinde bin pişmanlık gözlerinde yaş Yüzünde yasak duyguların verdiği garip telaş Sesinde bir burukluk ellerin soğuk Boğazında düğüm, düğüm kelimeler Erkekler ağlamaz sil göz yaşını Kaçırma gözlerini benden suçlu, suçlu Erkekler ağlamaz insanız unutma Sustururum zamanla içimdeki bu acıyı Göz yaşların içimi acıtıyor Erkekler ağlamaz sevgilim sil gözyaşını Yaşadığım o günleri unutmak zor...
  3. Zafer Peker - Kendi Düşen Ağlamaz

Zafer Peker - Kendi Düşen Ağlamaz

Seni sevdim gecelerce gecelerce boş yere Biliyordum sonu yoktu,eriyordu gizlice Kaçtım buralardan hemde acımadan Yanınamı kalacak ah sevenin ahını almak Sebebini soracak allah Kendi düşen ağlamaz yaptıkların boş yere Artık selamın varmaz benim olduğum yere
  4. Bebeğiniz Boşuna Ağlamaz!..

Bebeğiniz Boşuna Ağlamaz!..

Bebekler hiçbir neden olmadan boşu boşuna ağlamaz. Mutsuz olduklarında ya da bir şey gerçekten canlarını sıktığında size haber vermek ve yardımınızı almak için ağlar. Bebekler ağlamaya başladı mı anne - babalar ne yapacaklarını şaşırır. Hele de o, ilk bebekleri ise daha çok panikler. Uzman Psikolog Sinem Olcay “Bebeğim neden ağlıyor” sorusunun yanıtını veriyor. Yeni doğan bebeklerin çok...
  5. Düşen ünlüler

Düşen ünlüler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş