gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kendi halinde smileler

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

hahaha

kendi halinde smileler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan - Ben Kendi Halimde

Karacaoğlan - Ben Kendi Halimde

Ben kendi halimde gezip tozarken Bak gözümden akan yaşıma benim Sevgili yarimden imdat umarken Bak neler getirdi başıma benim Bülbül gibi dalda ötemez oldum Dürüldü her dengim satamaz oldum Geceler halinde yatamaz oldum Sevdiğim görünür düşüme benim Nideyim hey ağalar ben nideyim Şikayet halimi kime arzedeyim Başım alıp şu yerkerden gideyim Sevdiğim düşerse peşime benim Karac'oğlan eydür...
  2. Hakan Altun - Kendi Halime Gülüyorum

Hakan Altun - Kendi Halime Gülüyorum

Her aşıgın kolay söyleyecegi bir şey degildir hala seviyorum ve bekliyorum demek ölümsüz bir aşk olsa gerek hala seviyorum ve bekliyorum diyebilmek Kör olmuşum görmüyorum senden başka hiç kimseyi ağlıyorum bilmiyorum yaşadıkça sensizligi ne başkasını sevecek vaktim var nede seni unutacak yüreğim belki umrunda bile degil ama ben sensizligi sevmedim bekliyorum ama boş yere bütün...
  3. kuduruk smileler:)))

kuduruk smileler:)))

kuduruk kuduruk forum forum resimler form
  4. şımarık smileler

şımarık smileler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Felaket bu!!! siz hala kendi sorunlarınıza bakıyorsunuz'''

Felaket bu!!! siz hala kendi sorunlarınıza bakıyorsunuz'''

mukadder akbulut Bu nasıl insanlık, Nereye gidiyoruz arkadaşlar... Bu kadarmı acizsiniz ey katiller,, Bu kadarmı ş......... Allah sizi bildiği gibi yapsın... Fatih Çekirge'nin yine bugünkü yazısını paylaşmak istiyorum sizinle... Belki başka işlerle uğraşan arkadaşlarımın dünyadan haberi yoktur... Okuyun bi bakalım, okuyunda bu pisliği kınayın.... Öncelikle olayı hatırlatayım......

Sayfayı Paylaş