gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

kendi içinde boğuluyorsun

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kendi içinde boğuluyorsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Kendim İçin

Sagopa Kajmer - Kendim İçin

Sago Acıyla Yoğrulur , Kendi Yağında Kavrulur Mutluluğum Yavrudur , Paranoyak Olduğum Doğrudur Dilim Damağımı Kurutur , Çölde Yağmur Kurudur Sessizliğim Konuşur , Ben Dünyayla Boğuşur Herkes Birgün Soğuyacak Bu Fani Gidici Hayattan Bütün Bedenler Soğuyacaktır, Elbet Yavaştan Kıyamet Toplantısında Ölecek Haramiler Telaştan Ne EV Ne PUL Ne ÇUL Ne Bir KUL Geride Kalacak Dünyadan Olması Gerken...
  2. Kendiniz İçin

Kendiniz İçin

Kendinize zaman ayırın. Kendiniz ve çocuğunuza faydalı olacak taze bir tutumu ancak dinlendikten sonra kazanabilirsiniz. Evden çıkın, yemeğe gidin, arkadaşlarınızı ziyaret edin. Komşular ve arkadaşlar özellikle dedeler ve nineler size yardım etmeye hazırdırlar. Bunu unutmayın! Annenin bakımı : Doğuma özgü değişiklikler annede farklı durumlar oluşturabilir. Vajinal akıntı : Bu lokia...
  3. Kolera - Kendim İçin

Kolera - Kendim İçin

(Sagopa Kajmer & Kolera) Sago Acıyla Yoğrulur , Kendi Yağında Kavrulur Mutluluğum Yavrudur , Paranoyak Olduğum Doğrudur Dilim Damağımı Kurutur , Çölde Yağmur Kurudur Sessizliğim Konuşur , Ben Dünyayla Boğuşur Herkez Birgün Soğuyacak Bu Fani Gidici Hayattan Bütün Bedenler Soğuyacaktır, Elbet Yavaştan Kıyamet Toplantısında Ölecek Haramiler Telaştan Ne EV Ne PUL Ne ÇUL Ne Bir KUL Geride...
  4. kendi sagılıgın için birşey yap

kendi sagılıgın için birşey yap

Yönetimin Notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız lütfen yönetimle irtibata geçiniz.. edit by TİTAN
  5. Zayıflamak için kesin çözüm...

Zayıflamak için kesin çözüm...

Sevgili melekler, zayıflamak istiyorsanız kesinlikle bunu beyninizde başlatmalısınız...farz edin ki beyniniz bilgisayar...Yükleme yapın...Zayıflayacağım başaracağım diye...Kalorisi düşük gıdalar tüketmeye özen gösterin....Spor çok önemli....Spor yapın...Spor sadece koşu demek değildir....evde yürüyün egzersiz yapın müzik açın konsantre olun kendinizi huzurlu hissetmenize yardımcı olacaktır......

Sayfayı Paylaş