gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

keNdi mutLuLuğuNuzun anahtarı sizdediR

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Evlilik akıllı,duygulu,dürüst ve adil insanların işidir. Eğer kişiler kendilerini karşılarındaki yerine koyamıyorsa yani empati yapamıyorsa, hep ben haklıyım, eşim haksız diyorsa, suçu karşısındakilere atıyorsa ( ki bu kişilik bozukluklarının bir kriteridir), kendine düşen sorumlulukları yapmıyor, çözmek için çaba sarfetmiyorsa, evlilik için yeterli olgunlukta değilsiniz demektir ve evliliğiniz yıkılmaya mahkumdur. Sıklıkla çiftlerden biri daha çokça da kadınlar vücutsal yakınmalarla , bayılma ve sinir krizleri ile hastane acil birimlerine taşınır, doktor doktor dolaştırılırlar. Bu dönemlerde sedece onun değil,sizin de vücutsal ya da ruhsal sorunlar yaşamanız doğaldır. Keskin sirke küpüne zarar verir bu davranışlarınız sizin mide-barsak sistemi, cilt sorunları, cinsel sorunlar, kalp-damar sistemi sorunları gibi psikosomatik sorunlar yaşamanıza yolaçacaktır.Bazen de bu gibi durumlarda kadınlar bir yere dek sineye çekebilir, eşlerinin yaşı emeklilik yaşına gelinceye dek bekler ve sonrasında işler tersine döner. Bu kez kadınlar erkeklerden evin egemenliğini alabilir ve 8Üalma mazlumun ahını çıkar aheste aheste8221; atasözündeki gibi yılların intikamını alabilirler. Son söz olarak ölümden başka herşeyin çözümü vardır. Hayatta en kötü şey ileride geçmişte yaptıklarınız ya da yapmadıklarınız için 8Ükeşke8221; ile başlayan sözler söylemenizdir. O yüzden ne yaparsanız yapın, geleceğinizi akıllıca düşünüp, iyice emin olduğunuzda yapmanız gerekir. Herşeye uzun erimli olarak bakın, ufak şeylere odaklanmayın. Ayrılmadan önce de birbirinize değişmek için son bir şans verin, öğrenmenin yaşı ve mekanı yoktur,insan gelişen bir varlıktır, bir psikiyatr ile evlilik terapilerine başlayın. Hepinize daha kaliteli birliktelikler ve bizden daha uygar çocuklar yetiştirebilmeniz dileklerimle.

keNdi mutLuLuğuNuzun anahtarı sizdediR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutluluğun anahtarı matematikte

Mutluluğun anahtarı matematikte

Karşı cinsle ilişki kurmakta zorlananlar karamsarlığa kapılmasınlar. Yalnız kalpleri onaracak ilaç nihayet bulundu. Bu mucizevi ilacın adı matematik! Romalı fizikçi Caldarelli, mutluluğu yakalamak için 4 öğütte bulunuyor. Son 40 yıldır matematikçiler insanları eşleştirme konusu üzerinde kafa yoruyor. Bu çabaların sonunda elde edilecek bilgilerin ışığı altında, fiziği, ekonomi bilimini, hatta...
  2. Anahtar

Anahtar

Anahtarla bir yeri açmak hayra, kapatmaksa şerre delalet eder. Anahtar, Allah'tan bir şey istemeyle, dua ve istiğfar ile tabir edilir. Elinde bir anahtar olduğunu görmek abdest alıp ibadet etmeye; elinden anahtarın düştüğünü görmek namazı eda etmekte gevvşek davranmaya delalet eder. Ayrıca anahtar görmek, rızık, ilim, evlat, elçi, mal, define, koca ve hacca gitmekle tabir edilir. Elinde birçok...
  3. Sizce Mutluluk Nedir

Sizce Mutluluk Nedir

Mutluluk; Uyandırılma tedirginliği olmadan huzur içinde uykuya dalmaktır. Mutluluk; Yazın en sarı sıcağında serin bir denizdedir, bir ağaç gölgesindedir. Mutluluk; Çıplak ayakla koşulan ıslak çimendedir. Mutluluk; Sıcak bir günün sonunda esmeye başlayan serin bir yeldedir. Mutluluk; İnce belli bir çayda içilen tek şekerli demli çayın tadındadır. Mutluluk; Anlatılan bir...
  4. Sizce Para Mutluluk Getirir mi?

Sizce Para Mutluluk Getirir mi?

mutluluk paramıdır, mutluluk, para mutlulukmudur, maddiyat önemlimidir, paramı mutluluğu getiren, ilgili bilgilere buyrun melekler PARA ... PARA... PARA... yıllardır sorulan sorulardan biridir bu soru. ama bu zamana kadar net bi cevap alınamamıştır hep.bende merak ettim sordum ,gerçekten mutluluk = paramı'dır.'insan oğlu bi kağıt parçasının peşine düşmüş ömrünü çürütüyor' diyor bazıları...
  5. 2012 LYS 3 Cevap Anahtarı istiyorum sizden

2012 LYS 3 Cevap Anahtarı istiyorum sizden

Selam arkadaşlar sizden acil tarafından 2012 LYS 3 Cevap Anahtarını istiyorum lütfen ricamı yerine getirin ve biraz acele olsun şimdiden çok tşkler :)

Sayfayı Paylaş