gebe
  1. zekeriyek

zekeriyek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

kendi sagılıgın için birşey yap

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında zekeriyek tarafından paylaşıldı.

Yönetimin Notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız lütfen yönetimle irtibata geçiniz..
    edit by TİTAN

kendi sagılıgın için birşey yap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tinnitusu azaltmak için kendi kendimize birşeyler yapabilir miyiz

Tinnitusu azaltmak için kendi kendimize birşeyler yapabilir miyiz

Cevap 14: Herşeyden önce işitme sistemimizin vucutta bulunan en hassas ve nazik sistemleren biri olduğunu bilmek gerekir. İşitme siniri, iç kulakta koklea adı verilen salyangoz görünüşlü kısımdan çıkarak beyin sapına girdikten sonra, çeşitli çekirdeklerde çoğalarak ilerler ve beyin kabuğunda işitme bölgesine varır. İşitme sisteminin kulaktan sonraki kısmı genel merkezi sinir sisteminin bir...
  2. Kendi sodanızı kendiniz yapın.

Kendi sodanızı kendiniz yapın.

İstediğiniz sodayı artık kendiniz yaratacaksınız. Yapmanız gereken sodanızı hangi aromalı içmek istediğinize karar vermek. Ipifini isimli bu firma yaratıcı bir çözüm üretmiş. Neli istiyorsanız artık içeceğiniz öyle olabiliyor. İsterseniz bir kaç meyve aromasını da karıştırabiliyorsunuz. Yapmanız gereken ambalajın üzerindeki aromaların bulunduğu kabartmalardan istediklerinize basmak.
  3. Ben Bunları Kendim İçin Yaptım

Ben Bunları Kendim İçin Yaptım

Bile bile girdim bu oyuna. Ne olursa olsun hep dışında kalacağımı bile bile, beni oyununa al istedim. Bir kenarda durup senin yaşamını izleyerek sessizce sıramı bekledim. Ve hep sevdim seni. Sen gülerken, ağlarken, severken, kanarken, kanatırken, orada öylece durup sevdim seni. Elimden de başka birşey gelmedi. Hiç şikayet etmedim senden. Hiç şikayet etmedim sevginden. Hiç şikayet etmedim...
  4. kendi battaniyenizi kendiniz yapın

kendi battaniyenizi kendiniz yapın

hanımlar buyrun işte size hem çok zevkli hemde işe yarar bir yaratıcılık hobi tavsiyesi :):) hadi bakim herkes kendine bir battaniye yapsın :):) Kışın sallanan sandalyenizde oturup kitap okurken, ya da balkonunuzda sıcak bir çay içerken, bacaklarınızı sıcak tutacak bir teklifimiz var. Beğendiğiniz renkte, üstelik kendi emeğinizle bir battaniye yapın. Ben battaniyeyi sadece uyurken...
  5. kendi jölenizi kendiniz yapın .....

kendi jölenizi kendiniz yapın .....

Doğal ürünlere meraklı mısınız? Saçlarınızı şekillendirmek için jöle kullanıyor musunuz? O zaman bu haber tam size göre… Marketlerden ve kozmetik mağazalarından satın aldığınız saç jölenizi evde yapmanız mümkün. Hem daha uygun fiyata jöleniz olacak hem de saçlarınız için daha doğal bir şekillendiriciye sahipsiniz. Malzememiz gayet basit: 1 adet limon Güzelce yıkanmış limonları hiç...

Sayfayı Paylaş