gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Kendi T-shirt'lerinizi yapin

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Bu sayfada cesitli T-Shirt'ler üzerine kendi dizaynizi yapabilyiorsunuz :)

Make and Print your own T-shirt | Spreadshirt

Kendi T-shirt'lerinizi yapin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendi smıyle'nı kendin yap

Kendi smıyle'nı kendin yap

Burdan Nasıl simley istiyosanız kendiniz yapabilirsinizz kolay gelsin:) Tıklayın Lütfen
  2. kendi pastırmanızı kendiniz yapın

kendi pastırmanızı kendiniz yapın

Kasaptan yağsız bir et seçerek alın.Benim tavsiyem nuar diye niye isimlendirilen etlerdir.Bu etleri en fazla iki parmak genişliğinde boydan boya kesin.Bir tepsiye koyarak,üzerlerini örtecek şekilde tuz dökün, ve üzerlerini bir tülbentle örtün.Etler tuzu emdikçe su bırakacakları için,günde 2-3 sefer birikmiş suyu alın,dökün.Bu şekilde en az 4-5 gün muhafaza edin. Bir kapta ete yetecek kadar...
  3. Rengarenk T-shirt'ler

Rengarenk T-shirt'ler

Cıvıl cıvıl günlük yaşantımıza renk katan t shirtlar..
  4. Sevgili t-shirt'leri

Sevgili t-shirt'leri

sevgili t shirt sevgili t shirtleri çiftler için tişörtler tişörtleri çift tişörtleri Sevgili t-shirtleri... İşte çiftte kumrulara birbirinden tatlı t-shirtler.... Seç beğen al... Hepside sizlere uygun... Ay ben bunların hepsinden birer çift istiyorum..
  5. kendi jölenizi kendiniz yapın .....

kendi jölenizi kendiniz yapın .....

Doğal ürünlere meraklı mısınız? Saçlarınızı şekillendirmek için jöle kullanıyor musunuz? O zaman bu haber tam size göre… Marketlerden ve kozmetik mağazalarından satın aldığınız saç jölenizi evde yapmanız mümkün. Hem daha uygun fiyata jöleniz olacak hem de saçlarınız için daha doğal bir şekillendiriciye sahipsiniz. Malzememiz gayet basit: 1 adet limon Güzelce yıkanmış limonları hiç...

Sayfayı Paylaş