gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kendim çektim.Bursa'da Suuçtu Şelalesi :))))

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

suuçtu şelalesi fotoğrafları suuçtu şelalesi hakkında bilgi bursanın şelaler hakkında bilgi bursada şelale bursadaki şelaleler Burası oldukça harika biryer geniş bir piknik alanı ve yürüyüş içinde ağaçlarla çevrili uzun yolları bulunuyor tabiki araçlara dikkat ederek.Ayrıca bazı masalar suyun içinde kalıyor oraya koyun karpuzunu serin serin oturun ve yiyin.Biz gittiğimizde çok yoğun akmıyordu kışın çoğalıyor tabi.Merkezden oldukça uzak olması tek dezavantaj önce M.Kemalpaşa'ya oradanda suuçtu şelalesine gitmeniz gerekiyor.Yolunuz düşerse kesin görün derim melişler ;)İşte benim çektiğim resimlerle suuçtu şelalesi. [​IMG]
    Biraz Bilgi:

Bursa'nın Mustafa Kemalpaşa ilçesine 18 km. uzaklıkta bulunan ve ilçenin içme suyu ihtiyacını karşılayan Suuçtu Şelalesi 38 metre yükseklikten dökülür. Çataltepe mevkiinde, Muradiyesarnıç Köyü yakınlarında, Karadere üzerinde fay hattının çökmesi ile oluşmuştur. Kayın, meşe, çam ağaçlarının gölgesinde serin bir dinlenme alanı olan bu alan, etrafındaki ahşap piknik masaları ve ocakları sayesinde piknikçilerin çok rağbet ettiği bir mesire yeridir.

Emos & Asel bunu beğendi.
  2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    baya güzel bir yere benziyor

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    woowww gerçektende güzel yermiş.. emeklerine sağlık paylaşım içinde ayrı teşekkür... umarım bir gün bende giderim

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    aa cokk guzel bi yer tam kafanı dinlersin burda ya

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok güzelmiş Bursaya gittim niye buraları görmeden geldim tüh bana :D

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler kızlar umarım hepinizin görmesi nasip olur bende bu yaz gittim niye daha önce gitmedim demiştim.:)

7. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

gerçektende çok güzelmiş yahu yolum düşerse birgün inşallah görmek nasip olur saol paylaşım için...

8. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    paylaşım için teşekkürler....harika bir yermiş suyun olduğu her yer güzel yaaa

9. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bu güzel yerler senin de güzel cekmenle daha güzel göründü gözüme tatlım ellerine sağlık bende gidip göreceğim kısmetse:)

10. gizli bahçem

gizli bahçem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende boyle bır yer oldugunu ılk defaduydum harıka bursadanım .muhhakkak gıdecegım tesekurler

11. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel yermiş gidersem gitmek isterim emeğine sağlık

12. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel cekmişin bursaya gittim ama burayı ilk defa duydum bir daha gidersem aklımda

13. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim gerçekten çok güzel bir yermiş ama ayrıca seni de tebrik etmek istiyorum sende gayet güzel çekmişsin :)

14. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Vavv muhteşemler çok tşkler cnm harika bir paylaşım...

15. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    vayyyy cok güzelmiş bn sinopta yasıyorm burda da var böyle bir yer orayada gitmek işterdm cnm bizim yerimizede gez sen

Kendim çektim.Bursa'da Suuçtu Şelalesi :)))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Niagara şelalesi

Niagara şelalesi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Niagara ŞeLaLesi...

Niagara ŞeLaLesi...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Manavgat Şelalesi

Manavgat Şelalesi

manavgat fiskos cafe fiskos cafe manavgat Manavgat Şelalesi Manavgat çayı Manavgat'ı ikiye bölüyor. Çay üzerindeki gezinti tekneleri, Manavgat'tan başlayarak şelaleye ve boğaza günübirlik turlar yapıyorlar. Tekne turu yaklaşık 3-4 saat sürüyor. 30 ila 150 kişilik bu teknelerde yemek servisi de yapılıyor. Eğlencenin ise sınırı yok. Kimi zaman canlı müzik, kimi zaman dansöz eğlenceye...
  4. Victoria Şelalesi - Zimbabwe

Victoria Şelalesi - Zimbabwe

victoria şelalesi video victoria şelalesi cennet şelaleleri viktorya viktorya şelaleleri Victoria Şelalesi görenleri Yapay Cennet olarak adlandırdığı biryer arkadaşlarım... Resimlerine bakılırsa çok güzel gerçekten cennet gibi biryer..Size Victoria Şelalesi hakkında kısa bir bilgi ve rresimlerini sunuyorum...Hep birlikte bakalım :tik: Victoria Şelaleleri veya Mosi-oa-Tunya dünyanın en...

Sayfayı Paylaş