gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

kendim için seni çok sevdim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

kendim için seni çok sevdim
    kendim için seni çok sevdim..

Her kelime yalan, her yürek vefasız. Can üzgün perişan, can suskun kararsız. Çek git diyor şeytan, git sessiz sedasız Ve gittiğin zaman sanma ki, Ağlayıp sızlarlar ardından,
    Ben bu dünyadan Dosttan, düşmandanAldım payımı gidiyorum Günahlarımla, sevaplarımla Aldım başımı gidiyorum.Gitgide yüreğime, ince bir sızı girse Gizli bir ateş beni yaksa da gidiyorum Ben bu hayattan. Aşktan, sevdadan Aldım payımı gidiyorum Günahlarımla, sevaplarımla Aldım başımı gidiyorum.Her duygu yıpranmış, her bakış anlamsız. Can bıkmış usanmış, can çökmüş zamansız Çek git diyor şeytan, git sessiz sedasızVe gittiğin zaman Sanma Ki bir kal diyen çıkar ardından

kendim için seni çok sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Ben seni çok sevdim"...

"Ben seni çok sevdim"...

♥Sana Mucize Vaadetmiyorum♥ "Sana mucizeler vaadedemem ama, mucize aratmayacak kadar çok sevebilirim seni" Bir sevda masalı bu... Yazmaya henüz başlamadım... İnsan yaşarken yazamıyor bazı şeyleri, aynı kelimelerin arasında gidip geliyor.... Ne zaman yazmaya kalksam hep aynı cümleler... Onun için, yazmaya başlamadım daha...Ama bu bir masal... Bu bir sevda... Ben seni...
  2. Ne Çok Sevmişim Seni...

Ne Çok Sevmişim Seni...

Sen ki; önce yüreğime cemre oLup düşen, sonra kara kışLarı getiren, sen ki yakamoz oLup, karanLık ıssız geceLerde sahiLLere ışık gönderen . . . Doğaya nispet edercesine, sen ki nurdan bir ışık, sen ki gökten bir yıLdırım… Düştün deLi gönLüme Bu şehir, bu kaLdırımLar, bu gökyüzü seni hatırLatır. . . GüLLer senin kokunu verir, kuşLar adına türkü yakmış, ismini söyLer. Her adım başı sen varsın...
  3. Ben Seni Çok Sevdim

Ben Seni Çok Sevdim

kısacası ben seni çok sevdim Ben seni çok sevdim. Martıların denize olan Tutkusu kadar... Aşk ateşi ile yanan aşıkların Türküsü kadar. Ben seni çok sevdim Soframdaki ekmek kadar, Su kadar... Ben seni öylesine sevdim ki... Güneşin Sabahları doğup, Ufuklarla Öpüşmesi kadar... Karanlıkların Aydınlıklara Dönüşmesi kadar... Ben seni çok sevdim Kalemle kağıdın Yazıp, çizmesi kadar.....

Sayfayı Paylaş