gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Kendime sarıldım

Konu, 'Çöplük' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

KENDİME SARILDIM

Geçemezsin kalbimin sokaklarından artık

sana geldiğim yollardan döndürdün beni
    kendime sarılacağım yeniden seni hiç sevmemiş gibi
    kimsesiz bir vedanın busesini söküp dudaklarımdan
    gökyüzüne fırlatacağım
    varsın söz dinlemesin gözlerim
    varsın ağlasın isterse yağmurlarla
    seni unutacağım
    Vuramayacak artık anıların da beni
    gönlümün arka sokaklarında dolaşmak yok
    korkmuyorum şarkılardaki veda makamından
    korkmuyorumkalbimle buluşmaktan
    beni benden başkası vuramaz artık inan
    Seni unutacağım
    en yorgun yerindeyim hayatın
    en yoğun acısındayım sevdanın
    hüznün karanlığını aydınlatacağım
    her sabah biraz dahakendime sarılıp

[​IMG]...SENİ UNUTACAĞIM... [​IMG]

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    en yoğun acısındayım sevdanın
    güzel bir söz tşkler

Kendime sarıldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgiyle sımsıkı sarılmış

Sevgiyle sımsıkı sarılmış

sarılmış sevgili resimleri sarılan sevgili resimleri sarılan fotoları sarılma fotoları Sevgiyle sımsıkı sarılmış Kartondan minik çantalar yaparak, şişeler için yaldızlı süsler kullanarak ve bitbirinden güzel hediye paketleriyle sevdiklerinizi bir kat daha mutlu edebilirsiniz. Minik çantalar Eğlenceli bir fikir: Renkli karton kağıdından dikdörtgen parçalar kesin. Kartonu...
  2. Ajda Pekkan - Sarıl Bana

Ajda Pekkan - Sarıl Bana

ertlerim sarmış beni Simsiyah bir tül gibi Gel bir bak şu halime Sanki solmuş gül gibi Yaşanan anılarım dün gibi Söndürme bu ateşi kül gibi Haydi inat etme, bana olmaz deme Seviyorum de sarıl bana Ah görür görmez seni Bir düşünsene beni Aklım başımdan gider Deli olurum deli
  3. Sarıl Bana...

Sarıl Bana...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sarılın Yavrularınıza,

Sarılın Yavrularınıza,

Arkadaşlar sevginizi çocuklarınıza hissettirin. O an onun için çok önemli. Sarılınki sıcaklığınızı bilsin, Sarılınki sevgiyi öğrensin, Güvensin, güçlü bilsin kendini. Siz onun kahramanı neden olmayasınız?? BABAMA SARILACAĞIM Küçük kız, annesiyle yürürken birden durdu. Yağmur damlacıklarıyla ıslanan gözlüğünü çıkartarak baktığı şey, babasıyla bisiklette giden bir başka kız...
  5. Ona, Bir Daha Sarılın...

Ona, Bir Daha Sarılın...

Hala sizinleyse!!! 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz. 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti. Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz. 3 yasınızdayken size özenle yemekler hazırladı. Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz. 4 yaşınızdayken elinize rengârenk kalemler tutuşturdu. Evin...

Sayfayı Paylaş