gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kendime telefon açtım.

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kendime telefon açtım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!acı!!!

!!!acı!!!

Sizin için ne derece önemi var bunu bilmiyorum ama ben bu satırları yazarken gözümden damlalar akıyor klavye üzerine. Erkekler ağlamaz lafı bana göre değil. Ağlamaktan hiç utanmadım, duygularım, acılarım beni boğduğu zaman hep ağladım. Yine ağlıyorum. Sizleri tanımıyorum ama sizlerle paylaşmak istiyorum. Lütfen; bu satırlara bir seven olarak sahip çıkın ve lütfen yazılı satırlar olarak...
  2. Acı bir itiraftım... En çok kendimi yaktım!

Acı bir itiraftım... En çok kendimi yaktım!

Neydi ki içimdeki bu "a hh"? Sonsuzluğuma düğümlü günah... Bendim, soğuk bir adın ardından koşar adım sürünen. Bendim, ellerimde sakladığım düşleri parçalayıp kırık dökük mektuplara bürüyen. Issızlığıma çokluk sayacak kadarken, hep en yalnızlığım oldun neden? Bir düşü anlatmanın kaç hali vardı dilimde? Kelimelere yüklenen hangi hal halimden haberdar edebilirdi? Hangi kelime...
  3. Sibel Tüzün-Aç Telefonu 2008 albüm tanıtımı

Sibel Tüzün-Aç Telefonu 2008 albüm tanıtımı

Eylül ayında Avrupa Müzik'ten yeni albümünü çıkarmaya hazırlanan Sibel Tüzün, sevenlerine sürpriz yaparak yeni albümünde yer alacak "AÇ TELEFONU" ve "YAZ AŞKI" adlı şarkılarının yer aldığı bir single hazırladı. Süpervizörlüğünü Zeynep Talu'nun yaptığı, Eylül ayında çıkaracağı albüm için çalışmalarına devam eden Sibel Tüzün: "Biz çok yoğun bir tempoda yeni albümümüz...
  4. Yeni bir diyet? Kendinizi Aç Bırakmayın

Yeni bir diyet? Kendinizi Aç Bırakmayın

Her pazartesi yeni bir diyete başlıyorsanız kilo vermeniz zorlaşabilir. Sürekli diyet değiştirerek kilo veremezsiniz. Düzenli yeme alışkanlıkları kazanmadan kilo vermek yerine kilo bile alabilirsiniz. En sevdiğiniz yiyeceklerden kendinizi mahrum bırakarak kilo veremezsiniz. Kilo vermeyi daha kolay hale getirmenin yolları vardır. Ne kadar yavaş kilo verirseniz o kadar çok sağlıklı olursunuz ve...
  5. telefon

telefon

telefon markası samsung galaxy beam olanlar projeksiyon kullanıyor mu

Sayfayı Paylaş