gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kendime Yeni ßir ''ßen''ßuLmaLıyım ..

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kendime Yeni ßir ''ßen''ßuLmaLıyım .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - ßen ßir MüLteciyim (akor)

Şebnem Ferah - ßen ßir MüLteciyim (akor)

Em aaaaooooooo Bm Cm Ben bir mülteciyim, kendi yüreğimden başka, Bm Am sığınacak yerim yok, yurdum yok Bm Cm Ben bir mülteciyim,yüreğime sığındım Bm Am Burda savaş çıksa bile, ölen yok Cm Bm Tüm hayallerin, sonsuzluğa Gm Gm Ve sona erebildiği yerdeyim Cm Bm Tüm niyetlerin, nedenleri varmışçasına Gm Gm Görünebildiği bir yerdeyim Em Bm Cm Ben bir mülteciyim, yüreğimde yaşıyorum Am Em Esir...
  2. ßanlanan Arkadaşlarımız İçin Yeni ßir Kampanya..

ßanlanan Arkadaşlarımız İçin Yeni ßir Kampanya..

hahaha bu kampanyayi banlanmis arkadaslarimiz göremeyecek malesef :D:D Ama süper bi fikir yani, artik banlananlar icin bile kapmanya baslatmislar :D:D Tabi bu durum en cok Adminlerin isine yarayacak gibi, sartlara bakilinca hahaha hahaha
  3. Yeni bir diyet? Kendinizi Aç Bırakmayın

Yeni bir diyet? Kendinizi Aç Bırakmayın

Her pazartesi yeni bir diyete başlıyorsanız kilo vermeniz zorlaşabilir. Sürekli diyet değiştirerek kilo veremezsiniz. Düzenli yeme alışkanlıkları kazanmadan kilo vermek yerine kilo bile alabilirsiniz. En sevdiğiniz yiyeceklerden kendinizi mahrum bırakarak kilo veremezsiniz. Kilo vermeyi daha kolay hale getirmenin yolları vardır. Ne kadar yavaş kilo verirseniz o kadar çok sağlıklı olursunuz ve...

Sayfayı Paylaş