gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

KeNDiMi aNLaTMaK

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kendimi anlatmak kendimi anlatmak istiyorum [​IMG]

KeNDiMi aNLaTMaK konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni anlatmak isterdim..

Seni anlatmak isterdim..

Seni anlatmak isterdim ama olmadı Kalem kağıt yetersiz kaldı, Sana olan sevgim o kadar büyüktü ki; Bunu kimse anlayamadı... Yolların hepsi ayırıyordu bizi, Seçme hakkın olsa ne olur, Severken seni bu kadar Ayırıyor bizi bütün yollar!! O kadar sevdim ki seni Ayrılmamak için, bırakma diye beni Önümdeki yolları görmedim Olduğum yerde sabit kaldım, Asla gitmedim ileri.. İmkansız aşklar mı bu...
  2. yazmak kolay, anlatmak zor..

yazmak kolay, anlatmak zor..

KaLbimden Geçen YoLun Anahtarıydın Sen GözLerimin Tek İnce Sızısıydı KirpikLerin Yazmak KoLay Olur Ama AnLatmak Zor GüLmek Sana Yakışır AğLamak İse YağmurLara Ben İse Seni YAzamıyorum KAğıtLara Ben Seni AnLAtamıyorum KaLbimdeki Yarama Yine Aklıma GeLdi ÖzLemin Yine Acıyor Yüreğimdeki Beyaz BuLutLarım Kırmızıya ÇaLan Güneşim Senin Yanında Bakıp Bakıp DaL HayaLLere Ben Ne KAdar...
  3. anlatmak istedim sadece...

anlatmak istedim sadece...

slm arkadaşlar..bunu neden yazdım bilmiyorum..aslında üzgün değilim ama bn yine de kmiseyle paylaşamadığım duyguları paylaşmak istiyorum burda...ben 2 yaşındayken annmle babam boşandılar...bunun sorumlusu da halam..kendisi doktor olduğu için annmi eskiden evinde hizmettçi gibi çalştırırmış...annem de yuvasını bozmamk için pek ses çıkarmazmş...sonra ayrı bi eve çıkmaya karar vermiş ama babam...
  4. Allahı anlatmak

Allahı anlatmak

Allah'ı başka insanlara özellikle de hiç bir şekilde iyi düşünmeyen birine anlatabilmek için ne yapmalıyız
  5. En sevgiliyi anlatmak

En sevgiliyi anlatmak

Meleklerim ben burda sizlere enbüyük aşkımızdan yani Efendimiz s.a.v den biraz bahsetmek istedim onu anlatmaya kelimeler sözler yetmez Rabbim hepmizi ona layık ümmet eylesin. Dünya dönmeye başladığından beri hiç kimse onun kadar sevilmedi hiç kimse onun kadar özlenmedi hiç kimsenin hasreti çağlar boyu sineleri bu kadar kanatmadı hiç kimse onun kadar rüyaları süslemedi hiç kimse onun...

Sayfayı Paylaş