gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Kendimi Aramaya gittim..Az Sonra Geleceğim

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

"Dışarda kar yağıyor benim içime yağmur Ağlama gözbebeğim biraz daha dur"

Şehrim üşüyor bu gece,hava tam kar havası,ufkun kırmızıya çalan teninden kar taneleri dökülüyor...
    Eskisi kadar karanlık değil gece....

İçimde incinmişliğim....
    Yüklenip acıya dair ne varsa içimde,gecenin kıyısına çıkıyorum bu gece...
    Geçmişime bakıyorum.Yaşanmışlıklarıma ,yaşanmamaşlıklarıma ve bir türlü tamamlamayı beceremediğim,yarım kalmış kendime......

Ne zaman içime biraz fazla baksam,yükseklik korkum depreşir....İçimdeki yarda arıyorum yarin izini....İçime düşemekten ve bir daha bulamamaktan korkarark kendimi,dalıyorum içimin karanlık dehlizlerine,yüreğimin kapısına "kendimi aramaya gittim , az sonra geleceğim"i asarak....

Garip bir duygu gelip yerleşiyor gönlüme....Sözler ateşini körüklermiş ya ızdırabın,yazmak gelmiyor içimden bu duguyu.....

Herşeyi ,herkesi anlarım da beni hayallerimden,umutlarımdan ve geleceğimden vuran sen olmamalısın ey yâr....
    Bunu kaldıramam....

Anlatamadıklarımı saklıyorum gecenin koynuna....

Beni üşüten bu yokluk...
    Beni üşüten bu gece....
    Beni üşüten bu hava....

Geceye sakladığım hüzünler bir bir çıkıp yerinden gelip yerleşiyorlar içimin boşluğuna ve mayasına hüzün katılmış gözyaşları çiziyor yanaklarımı....

Kendi kendine hep gurbet olmuş,kendinin sılası olmayı becerememiş ben....
    Mevsim bahar.....Şehir kurtuluyor eski renginden.....
    Bir ben beceremedim içimin dağlarını yeşertmeyi.....

Kendimi Aramaya gittim..Az Sonra Geleceğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İŞ Aramaya BaŞlarken

İŞ Aramaya BaŞlarken

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Google Aramaları

Google Aramaları

Arkadaslar bu verecegm bilgiler basit ama çok kullanışlıdır. Belki de çogunu biliyorsunuz ama ben yine de bilmiyenler vardır diye veriyorum arama yaparken, arayacağımız şey bir kelimeden fazlaysa " " işaretini kullanın. bunu yaptığınız takdirde hepsini birlikte alacaktır. örneğin; mail bombası yazdığınızda mail ve bombası kelimelerini arar. Fakat "mail bombası"...
  3. Doğumdan sonra kendinize karşı özgüven çok önemli

Doğumdan sonra kendinize karşı özgüven çok önemli

Doğumdan sonra bir çoğumuz vücudumuzda meydana gelen fiziksel değişiklik yüzünden sıkıntı yaşamakta ve bunu çoğu zaman psikolojik boyutlara çıkarmaktayız oysaki yapmamız gereken ilk iş doğumdan sonra kendimize özgüvenimizi sağlamak... Hamilelik ve doğum sonrasında bedeninde oluşan fiziksel değişim nedeniyle kadınlar çoğu zaman “Hep böyle mi kalacağım” korkusuna kapılır. Bu korkunun...
  4. Benden git artık,kendine iyi bak!

Benden git artık,kendine iyi bak!

Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 733x528 Bir kez daha söylüyorum,lütfen..Git artık.. Kinini bırak,hayallerimi al..Benden git artık,kendine iyi bak.. Ne olur,rahat bırak düşlerimi..Gecelerce uykusuz kalıyorum..Korkuyorum,kımıldayamıyorum yatağımda..Hafiften bir müzik çalıyor,duyuyorum..Ama korkuyorum,git artık..Bu gece de sensiz olsun..Kaynakwh webhatti.com: Kaynakwh...
  5. 10 Yıl sonra kendinizi nerede düşlüyorsunuz?

10 Yıl sonra kendinizi nerede düşlüyorsunuz?

10 sene sonrasında kendinizi nasıl kimlerle ve nerede düşlüyorsunuz?:tilili:

Sayfayı Paylaş