kendimi hamile gibi hissetmiyorum

mechul07

Yeni Üye
Üye
kendimi hamile gibi hissetmiyorum
merhaba kızlar hayırlısıyla 6 haftalık hamileyim ammavelakin ne bulantı ne aşermesi ne de uyku halim var doktoruma söylediğimde hiçbişi sölemedi bnm gibi hamileliğinde hiç belirti olmayan oldumu

Belirtilere takılma canım, herkeste farklı farklı olur ve daha belirti için erken başlar merak etme, bulantılar başlasın o zamanda dersin offf bu neeee :D

Benim 6. haftada bulantım başlamıştı. 8. haftada da kusma olayı. 14. haftanın sonuna değin de ara ara oldu sürdü. Kimileri var ki daha günü geçmeden bulantı yaşıyor. Ben de eskiden öyle olacağım sanırdım.
Ama 2 arkadaşım hiç bulantı-kusma yaşamadı. Karşı komşum 2 çocuğunda da hiçbir hamilelik belirtisi yaşamadığını söylüyor.
Kişiden kişiye değişir. Endişe etme. Doktor bebeğinin durumuna iyi diyorsa iyidir.

ahh ahhh bende 6 haftalıkken hiç belirtim bulantım yok ne guzelmiş, rahat geçecek diyordum. Sonra 7. haftaya doğru bulantılar bi başladı 2 gun sonra 13 hafta olacak hala son sürat devam ediyor. Dua et de bulantın hiç olmasın canım. İnan çok zorluyor insanı. Rabbim kucagına almayı nasip etsin hayırlısıyla

Geri