gebe
  1. mechul07

mechul07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    50
    Ödül Puanları:
    0

kendimi hamile gibi hissetmiyorum

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında mechul07 tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar hayırlısıyla 6 haftalık hamileyim ammavelakin ne bulantı ne aşermesi ne de uyku halim var doktoruma söylediğimde hiçbişi sölemedi bnm gibi hamileliğinde hiç belirti olmayan oldumu

2. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Belirtilere takılma canım, herkeste farklı farklı olur ve daha belirti için erken başlar merak etme, bulantılar başlasın o zamanda dersin offf bu neeee :D

mechul07 bunu beğendi.
  3. Berrakmavi

Berrakmavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    136
    Ödül Puanları:
    0
    Benim 6. haftada bulantım başlamıştı. 8. haftada da kusma olayı. 14. haftanın sonuna değin de ara ara oldu sürdü. Kimileri var ki daha günü geçmeden bulantı yaşıyor. Ben de eskiden öyle olacağım sanırdım.
    Ama 2 arkadaşım hiç bulantı-kusma yaşamadı. Karşı komşum 2 çocuğunda da hiçbir hamilelik belirtisi yaşamadığını söylüyor.
    Kişiden kişiye değişir. Endişe etme. Doktor bebeğinin durumuna iyi diyorsa iyidir.

mechul07 bunu beğendi.
  4. haziran13

haziran13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    ahh ahhh bende 6 haftalıkken hiç belirtim bulantım yok ne guzelmiş, rahat geçecek diyordum. Sonra 7. haftaya doğru bulantılar bi başladı 2 gun sonra 13 hafta olacak hala son sürat devam ediyor. Dua et de bulantın hiç olmasın canım. İnan çok zorluyor insanı. Rabbim kucagına almayı nasip etsin hayırlısıyla

mechul07 bunu beğendi.
  5. mechul07

mechul07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    ya demek erken diyorsunuz belki ilerleyen dönemlerde bende keşke böyle demeseydşm diyebilrim heralde

kendimi hamile gibi hissetmiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vazgeçiyorum Senden,Kendimi Öldürür Gibi.

Vazgeçiyorum Senden,Kendimi Öldürür Gibi.

Soğuk kargo paketinden çıkan sıcak notuna dokunuyorum günlerdir “Yaşamıma kattığın huzur ve hüzün için teşekkürler” diyen milyonlarca anlamlar yüklü notuna.. Usulca okşuyorum kağıt parçasını, parmaklarının değdiğini düşünerek. Ben papatyalar dikiyorum ellerinin değdiği yere… Bilirsin papatyaları daha çok severim güllerden.. Dokundukça, üzerinde pembe çizgileri olan beyaz kağıda, sana...
  2. Hamile Gibi Görünmeden Tunik Giyme

Hamile Gibi Görünmeden Tunik Giyme

hamileler için tunik hamile gibi görünmeden tunik giymek isteyen anne adayları işte size çok şık kombinler.
  3. Kendimi tavuk gibi hissediyorum.

Kendimi tavuk gibi hissediyorum.

:hasta:Itiraf ediyorum,yumurtlama gunlerinden biktim artik,dun doktorum kocamin bir yumurtan var dedi,off nereye gidiyor bu yumurtalar,artik yumurta degil bebis istiyorum.:hasta:
  4. hamile iken kendinizi güzel buluyormusunuz?

hamile iken kendinizi güzel buluyormusunuz?

Hamilelikte bakım Hamilelikte ideal kilo Merhaba kızlar Hamile kaldınız ve birçok değişiklik meydana geldi siz kendinizi bu şekilde beğeniyormusunuz? koca göebeginiz sizi mutlu yoksa mutsuzmu ediyor, şayet hamilelikte alınan kiloları vermek için yani doğum sonrası diyet yapmak için bilgi arıyor ve bir de gebelikte cilt bakımı konusunda bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda ki önerilerimizi...
  5. bu aralar kendimi iyi hissetmiyorum

bu aralar kendimi iyi hissetmiyorum

Merhaba iki aylık evliyim eşimin yakın arkadaşıma dikkatli bir şekilde bakışını yakalıdım ama seslenmedim 2 aydır düşünyrm neden baktı acaba beğendi mi tekrar bakar mı ? bu sorular beynimi kemiriyor sanki beynim kendi kendine konuşuyor bir haftadır kendimi iyi hissetmiyorum ara ara donup kalıyorum sanki beynim uyuşuyr dikkatimi toplayamıyorum acaba çok düşündüğüm için olabilir mi

Sayfayı Paylaş