::::..Kendimi ihbar ediyorum.. ::::

civciw

Yeni Üye
Üye
::::..Kendimi ihbar ediyorum.. ::::
Bir dilin butun sozcuklerini kullansam, seni tarif edemeyecegimi biliyorum..Ulasilmaz oldun hep.. Dokunmak, hissetmek ve dolu dolu yasamak isterken seni..Kocaman bir yalnizlikti payimiza dusen..
Payima dusen her seyi
erteledim. Erteleyemedigim bir sey vardi,,
Sana benziyordu...

Su olsan, dokundugumda bozulurdun..Bozulmayan bir seydin.Gidilecek bir yer olsan, sonu olurdu.Sonu olmayan bir seydin.
Uykuda gorulecek bir ruya olsan, uyanirdim.
Beni ruyamdan uyandirmayacak bir seydin.
Simsiyah saclarin olsun istemistim,
baktim, degil...

O gun seni gozlerinden, anafartadan, uc irmagin birlestigi yerden opeyim desem,
aklima irmaklar gelir..

Dusun ki, yilan dagindan iniyoruz..
Ve dunyada sadece iki kisilik turku kalmis, onu soyluyoruz..
Oyle bir seysin sen..
Seni dusundukce yoruluyorum desem, dunyanin en buyuk yalani olur;YALANIM YOK...Bugunden yarina ne kalir bilmem ama sen kalirsin,tipki yatagi degismeyen bir irmak gibi..Yasadiklarimiz azdi, zamana sigmadik yasamak isterken her seyi..Bir yanin gok, bir yanin toprak kokuyordu hep.Gezmedigim yerin kalmadi..Bazen yasaklandin bana,Bazen bir suc gibi boynumda tasidim!Seni yedi telli sazimla bile anlatamadim..Sen bir ucurumun guluydun, Ellerimi her uzattigimda BiN KIRIKLA (!) geri dondum..Yasalarin bile tanimlayamadigi bir seydin...Haritalara sigmazdin.Her ulkede bir baska guluyordun..Uzundun, inceydin;Dokundugumda nereli oldugumu seninle hatirlardim..Bana hep kendimi hatirlatan bir seysin SEN..
Uzaksin, yakinsin, ozlenensin..
Ama bugun degil, YARIN gibi bir seysin sen..

Bugun her seyi degistirmek icin cabalarken, sen degismeyen olarak duruyorsun karsimda.Kabul ediyorum, dunyaya bu kalsin; ama sen bilme..Dunyada kac iklim, kac zulum, kac olum var;bir seni bunlarin karsisina koymak nasildir bilemezsin,,
Bilme..
Bugun her olumle biraz olurken seni dusundukce hayata donuyorum yeniden..Gecenin en karanlik yerindeyim.Bir sigara atesinin aydinlattigi kadar isin bile olsan,YINE DE(!) istiyorum seni..
Sadece beni seni anladigim,
kimsenin unutmamak icin defterine not dusmedigi,
ama hayatimda hep bir DIPNOT olarak kalan kendi yasaklarim gibi unutmuyorum seni..
Daglari delmiyorum, inmek istiyorum oralardan..
Hepiniz gibi aynada saclarimi taramak, gunaydin der gibi sokaga firlamak ve sarki soylemek istiyorum..
Adına ask diyorlar.. Gelecek diyorlar..Bana yetmiyor.
Her sarkimda sana bir adim daha yaklasmak istiyorum..
Bir baska dilden
SEVIYORUM SENI..

Kirmizidan daha uzundun..
Gelincikler gibi bir mevsim degil, dort iklim kose bucaktin..
Kim ne derse desin donecek yerim yok..
Bir kentin ortasinda
CIGLIK CIGLIGA bagirarak tek basima(!) kalsam da,YINE DE SEVIYORUM SENI..

Bu bir suc duyurusudur, kendimi ihbar ediyorum..

Geri