gebe
  1. su

su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

KendiMİ KaNDIRIyoRUM )Yada öyle sANIYORUM)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında su tarafından paylaşıldı.

artık kendımı kadırmıyorum oğuzda istemıyorum ona güle güle askere gidiyor hayırlısyla gider gelır inş

Son düzenleme: 22 Aralık 2009
  2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: KendiMİ KaNDIRIyoRUM )Yada öyle sANIYORUM)
    ah bitanem aynı benım durumumdasın yaa

3. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım benım kıyamam sana cook üzüldüm canım cook bende hemen hemen senın gıbı caresizligin icindeydim birini cok sevıyordum ailemde beni halamın ogluna verıceklerdı ben ailemle mücadele etmeden kacma yolluna gıttım sevdıgımde kactım ve evlendım cook mutlu sanıyordum ilk bir sene kendımı evet gercektende multuyum ama bır yanım cook eksik ailemsiz olmuyor .... :( sevdıgıme kavustum ama ailem yok artık beni aff etmediler... o yüzden sana ne tavsıye vericemi bılmıyorum canım ama sabırlı ol zaman herseyin ilacidir ALLAH sanada bir yerden kapı acar elbett canım benım inan cok üzüldüm senın ıcın :(

4. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

tatlım yazını gülümseyerek okudum çünkü aynı şeyleri üstelik seninle aynı yaşta yaşadım..bence kendini üzme emin ol ailen en iyisini düşünmüştür seni için.. belki şuan beni anlayamazsın bana kızarsın ama aynı şeyleri yaşadım aynı şekilde onu bırak diyenlere kızdım.. şuan bu olanları çok iyi anlıyorum hata yapmışm.. zaman kaybetmişim.. yapman gereken şey okuluna devam etmen sanırım lise son olmalısın şuan ben 17 de lise sondaydım.. şuan üniversitedeyim ve emin ol o eski anılarmdan pişmanlk duyuyorum AİLEN ASLA SENİN İÇİN KÖTÜSÜNÜ İSTEMEZ.. ünv. kazan birbak göreceksin ne demek istedigimi.. şuan düşündüklerin 2 yıl sonra çocukca gelecek zaman kaybı diyeceksin.. meslegini eline al ohh hayat senin ellerinde olsun.. kimler gelip geçecek daha hayatndan ne oguzlar göreceksin..gel güzelim aglayıp szlayp hayatnın en tatl çagını gözyaşlarına bogma .. bende yaptım yaptklarını .. ama emin olan zaman kaybı.. istersen konuşup dinleyebilirim seni .. yaşadıklarını yaşadım çünkü tatlım.. ama şimdi sadece üzülüyorum hıı üzülmem ondan ayrıldıgım için degil 2 senemi heba ettiğim için .. ailemi üzdüğüm için..

umarım iyi düşünürsün .. hayat çok kımetli zaman çok kymetli ki senin yaşlarında..ama anne baba daha da kymetli

sevgilerle ..

Son düzenleme: 13 Kasım 2008
  5. GuL_CiCeGi

GuL_CiCeGi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayat çok kımetli zaman çok kymetli ki senin yaşlarında..ama anne baba daha da kymetli

kesınlıkle öyle kesınlıkle.... ben annem babamı inanin bana karsı belkı onlar suclular benı ıstemedıgım bırseye itikleri icin ama onlarsız gercekten olmuyor ve kesınlıkle hıc bırsey yerını doldurmuyor

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Bitanem üzülerek okudum ben böyle birşey yaşamadım ama emin ol ki ailen her zaman senin iyiliğini ister.Eğer onu sana yakıştırsalardı zaten onlarda senin mutlu olmanı isterdi.yaşadıklarından pişman olma evet güzel bir aşk yaşamışsın arkana dönüp baktığında bunu gülümseyerek hatırla.üzülme ve bundan sonra birini severken 2 kere düşün hayatım sevgi aşk bi yerden sonra önemli olmuyo.önemli olan karşılıklı saygı hoşgörüdür.Ve öyle birini sev ki ailene yakışsın sana yakışsın.yanında süs biberi gibi durmasın:)hadii gül birazz

7. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım yasadıgın cok zor bir durum o acıyı bilirim sevipte kavysamamk kötüdür ama sunu unutma bu dünyada kendine baska anne baba bulamazsın unutman zaman alır için acır ama bir gün gelir sadece külleri kalır içinde bak bana evlendim 4 yasında dünya tatlısı bi oglum oldu ve diyorum iyiki herseyi oluruna bırakmısım sende öyle yap ve kendine perisan etme lütfen

8. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

sana ne dersek diyelim kendini avutamayacağını biliyorum çünkü aşk sevgi hele ayrılık avutulmaz kimse seni tesseli edemezzz sadece sevdiğin edebilirr.boşluktasın aynlızsın öle hissediyorsunndur eminim uzaklıklar mesaferler var aranızda ama sevgi sonsuz ve şunu bilkii mesafeler aşkıı öldürmez aynı mekanda olmasanızda aynı dünyada nefes alıp veriyorsunuz bunu bile bilmek güzelll herşeyin ilacı zaman aşkında en büyük dermanı zaman ve beklemekkk...beklemey ve sevmeye devam ett birgün ehrşeyyy yoluna girecekk umut et sabret bekle ve zmaan bırakkk...herşeyy gönlünce olsun yüreği güzel kıssss:)

9. Parthenope

Parthenope Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok kötü bi durum canım ama şöylede düşünmelisin demekki en hayırlısı buymuş.Her şerde bi hayır var derler. ama gerçekten üzücü bi durum yaşamışsın

10. su

su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

herkes sevmiş benim gibiii?=oğıuzzz

11. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kız sen halen mi oğuz mu diyorsun:hmm::kiamam:

12. queLatee

queLatee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yaşadığınız aşkı yorumlayamam tabiki ama izninizle nacizane fikrimi söylemek isterim:kızılötesi: birbirinizi sevebilirsiniz aşık olabilirsiniz ama eğer ki aileler izin vermiyorsa elbette seni düşünüyorlardır.Çünkü sen oğuzla doğmadın ki ailenle doğdun ailenle öleceksin(Allah korusun)sen doğdunda yanında ailen vardı oğuz yoktu.Yasının çok büyük olduğunu düsünmüyorum yasadığın acı tecrübeler sayesinde olgunluğa ereceksin zamanla.Eğer sürekli geçmişe dönük yaşamaya devam edersen onu asla unutamazsın ama geleceğe dönük yaşarsan kendine yeni bi sayfa açarsan o zaman,zamanla mutlu olursun.Tabiki de onu tam anlamıyla unutamazsın sonuçta onunla yaşanan bi zaman dilimi ve paylasılan seyler var bunları kendi içinde bi yere kaldırmalısın ve kendini toparlamalısın.Sürekli üzüntü,keder içinde olursan Allah korusun hasta olursun.Depresif halden asla cıkamazsın,hayata bakıs açın hep kötü olur yüce Rabbime sığın sana yardım edecektir.Zaten o senin kaderine yazılmışsa sende onun kaderine yazılmışsan elbette birgün buluşursunuz demekki böyle olması senin için daha hayırlıymış karsına kimbilir ne insanlar cıkar yeter ki sen gecmişle yaşama geleceğine bak:)Umarım Yüce Rabbim herseyi o güzel kalbine göre verir ve bir ömür boyu mutlu olursun saygılar:)

13. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

canım allah elbet bi yolunu bulur gün doğmadan neler doğar sen içini ferah tut yeterki.....allah sevenleri birleştirsin canım....:kiss:

14. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

ah be nurdanım en diyim sana halen oguzz diyonnn:training1:

15. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

canıım beniim yaa bence ailen çok önemlii tabiki durumun çok zor ama bi erkek için aileden asla vazgeçilmez..kim ne derse desiin senii herşeye rağmen ve çıkarsızca ailen sever yerii gelir sevgilin ve kocan bile tepene kalkar..aile vazgeçilmeziin olsun hayatta..neler geçicek hayatından..bu yaşadılarını güzel bir anı olarak hatırlıcaksın..hayatında mutlu olman dileğiyle tatlıım

KendiMİ KaNDIRIyoRUM )Yada öyle sANIYORUM) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendini 'Memati' Sanıyor, Bizi Boşayın

Kendini 'Memati' Sanıyor, Bizi Boşayın

Antalyalı Kadın Garson Sevim Zelyurt, 2 Ay Önce de Evlendiği Bodyguard Eşi Fatih Zelyurt'un "Kurtlar Vadisi" Dizisinin Karakterlerinden "Memati" Gibi Yaşadığını İleri Sürerek Boşanma Davası Açtı. Antalyalı kadın garson Sevim Zelyurt, 3 ay önce tanışıp 2 ay önce de evlendiği bodyguard eşi Fatih Zelyurt’un "Kurtlar Vadisi" dizisinin karakterlerinden...
  2. Önce kendimizi sevmeye başlamalı

Önce kendimizi sevmeye başlamalı

. Yaşamda beklemeyi seçer bazı İnsanlar… Beklemek, özlemek nasılı ve niçini hesap etmeden. Düşünün… Sevgilinizi, ailenizi, çevrenizdeki insanları… Hep bir şeyler bekliyor ve hayatın getirisinden yoksunluklar yaşayarak kendimizi üzüyoruz. Beklemek; beklentilerinin ötesine geçer.Yaşam aslında neyi özlediğimizi neyi beklediğimizi bilmeden gelip geçiyor hep birikimler yaşıyoruz. Baktığınızda...
  3. Biliyorum, kendimi kandırıyorum zamana karşı…Ve bilmek bahane değil ‘bana’…

Biliyorum, kendimi kandırıyorum zamana karşı…Ve bilmek bahane değil ‘bana’…

Yoksun, varlığımın sınırlarında… Anladım ki sen kolaylaştırdıkça anlamını, ben zorlaştırıyorum seni… Oysa basit bir oyunsun, beynimin içinde karmaşaya sebep olan. Ve karmaşık olan sen değil, sensizliği anlamak… Hangi kelime, hangi cümle sensizliği anlatabilir ki ? Düşünüyorum da düşünecek bir şey yok özünde… Varlığının yerine yokluğunu kabullenmeyi öğrenmeli avaz avaz… Bir...
  4. Çocuğumuzdan önce kendimizi yetiştirsek

Çocuğumuzdan önce kendimizi yetiştirsek

Sevgili anne ve babalar; çocuklar çabuk büyüyor... Çocuklar büyüdükçe dertleri de büyüyor. Ve anne babanın şikayetleri başlıyor. Şikayetler başlıyor, çünkü hızlı bir şekilde kontrolümüzden çıkıp değişikliklerini görüyoruz. Çocuklarımız, bizim gençliğimizde var olmayan bir yaşama biçiminin etkilerine giriyorlar. İstemediğimiz alışkanlıkları ediniyorlar. Yanlış arkadaşlıklar kuruyorlar....

Sayfayı Paylaş