KendiMİ KaNDIRIyoRUM )Yada öyle sANIYORUM)

su

Yeni Üye
Üye
KendiMİ KaNDIRIyoRUM )Yada öyle sANIYORUM)
artık kendımı kadırmıyorum oğuzda istemıyorum ona güle güle askere gidiyor hayırlısyla gider gelır inş

Son düzenleme:
Cevap: KendiMİ KaNDIRIyoRUM )Yada öyle sANIYORUM)

canım benım kıyamam sana cook üzüldüm canım cook bende hemen hemen senın gıbı caresizligin icindeydim birini cok sevıyordum ailemde beni halamın ogluna verıceklerdı ben ailemle mücadele etmeden kacma yolluna gıttım sevdıgımde kactım ve evlendım cook mutlu sanıyordum ilk bir sene kendımı evet gercektende multuyum ama bır yanım cook eksik ailemsiz olmuyor .... :( sevdıgıme kavustum ama ailem yok artık beni aff etmediler... o yüzden sana ne tavsıye vericemi bılmıyorum canım ama sabırlı ol zaman herseyin ilacidir ALLAH sanada bir yerden kapı acar elbett canım benım inan cok üzüldüm senın ıcın :(

tatlım yazını gülümseyerek okudum çünkü aynı şeyleri üstelik seninle aynı yaşta yaşadım..bence kendini üzme emin ol ailen en iyisini düşünmüştür seni için.. belki şuan beni anlayamazsın bana kızarsın ama aynı şeyleri yaşadım aynı şekilde onu bırak diyenlere kızdım.. şuan bu olanları çok iyi anlıyorum hata yapmışm.. zaman kaybetmişim.. yapman gereken şey okuluna devam etmen sanırım lise son olmalısın şuan ben 17 de lise sondaydım.. şuan üniversitedeyim ve emin ol o eski anılarmdan pişmanlk duyuyorum AİLEN ASLA SENİN İÇİN KÖTÜSÜNÜ İSTEMEZ.. ünv. kazan birbak göreceksin ne demek istedigimi.. şuan düşündüklerin 2 yıl sonra çocukca gelecek zaman kaybı diyeceksin.. meslegini eline al ohh hayat senin ellerinde olsun.. kimler gelip geçecek daha hayatndan ne oguzlar göreceksin..gel güzelim aglayıp szlayp hayatnın en tatl çagını gözyaşlarına bogma .. bende yaptım yaptklarını .. ama emin olan zaman kaybı.. istersen konuşup dinleyebilirim seni .. yaşadıklarını yaşadım çünkü tatlım.. ama şimdi sadece üzülüyorum hıı üzülmem ondan ayrıldıgım için degil 2 senemi heba ettiğim için .. ailemi üzdüğüm için..

umarım iyi düşünürsün .. hayat çok kımetli zaman çok kymetli ki senin yaşlarında..ama anne baba daha da kymetli

sevgilerle ..

Son düzenleme:

hayat çok kımetli zaman çok kymetli ki senin yaşlarında..ama anne baba daha da kymetli

kesınlıkle öyle kesınlıkle.... ben annem babamı inanin bana karsı belkı onlar suclular benı ıstemedıgım bırseye itikleri icin ama onlarsız gercekten olmuyor ve kesınlıkle hıc bırsey yerını doldurmuyor

Bitanem üzülerek okudum ben böyle birşey yaşamadım ama emin ol ki ailen her zaman senin iyiliğini ister.Eğer onu sana yakıştırsalardı zaten onlarda senin mutlu olmanı isterdi.yaşadıklarından pişman olma evet güzel bir aşk yaşamışsın arkana dönüp baktığında bunu gülümseyerek hatırla.üzülme ve bundan sonra birini severken 2 kere düşün hayatım sevgi aşk bi yerden sonra önemli olmuyo.önemli olan karşılıklı saygı hoşgörüdür.Ve öyle birini sev ki ailene yakışsın sana yakışsın.yanında süs biberi gibi durmasın:)hadii gül birazz

canım yasadıgın cok zor bir durum o acıyı bilirim sevipte kavysamamk kötüdür ama sunu unutma bu dünyada kendine baska anne baba bulamazsın unutman zaman alır için acır ama bir gün gelir sadece külleri kalır içinde bak bana evlendim 4 yasında dünya tatlısı bi oglum oldu ve diyorum iyiki herseyi oluruna bırakmısım sende öyle yap ve kendine perisan etme lütfen

sana ne dersek diyelim kendini avutamayacağını biliyorum çünkü aşk sevgi hele ayrılık avutulmaz kimse seni tesseli edemezzz sadece sevdiğin edebilirr.boşluktasın aynlızsın öle hissediyorsunndur eminim uzaklıklar mesaferler var aranızda ama sevgi sonsuz ve şunu bilkii mesafeler aşkıı öldürmez aynı mekanda olmasanızda aynı dünyada nefes alıp veriyorsunuz bunu bile bilmek güzelll herşeyin ilacı zaman aşkında en büyük dermanı zaman ve beklemekkk...beklemey ve sevmeye devam ett birgün ehrşeyyy yoluna girecekk umut et sabret bekle ve zmaan bırakkk...herşeyy gönlünce olsun yüreği güzel kıssss:)

Çok kötü bi durum canım ama şöylede düşünmelisin demekki en hayırlısı buymuş.Her şerde bi hayır var derler. ama gerçekten üzücü bi durum yaşamışsın

Geri