gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

Kendimi tavuk gibi hissediyorum.

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

:hasta:Itiraf ediyorum,yumurtlama gunlerinden biktim artik,dun doktorum kocamin bir yumurtan var dedi,off nereye gidiyor bu yumurtalar,artik yumurta degil bebis istiyorum.:hasta:

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Allahım en kısa zamanda göbeğini bebişinle dolmasını nasip etsin canım.. Bende bir zamanları yumurtlama günlerini saymaktan hesaplamaktan kınaa gemiştim.. Allah yardımcın olsun.. Allahım inşallah once göbeğini sonrada kucagını doldurur.... Benim hevesim başka baharlara kaldı.. senle benle beraberrrr isteyen herkeseee evlat nasip etsin rabbim.. Aminnn..

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyyyyyyyyyyyy rabbim isteyen herkeze anneliği tattırsın sizlerede tabi canlarım çok güzel bir duygu rabbim hamişim dediğibniz zamanıda burda bizle paylaşmanızı nasip etsin ::D

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Insallah Rabbim isteyen herkeze hayirlisini nasip etsin melekler.

Kendimi tavuk gibi hissediyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendinizi yorgunmu hissediyorsunuz?

kendinizi yorgunmu hissediyorsunuz?

Bu mevsimde doğduğum içindir mi bilmiyorum, hayatımda en sevdiğim mevsim hep ilkbahar mevsimi olmuştur. Ve ilkbaharın bu ilk ayı gelince kendimi ve zihnimi daha rahat hissederim. İlkbaharda heryer yeşil olur. Havadaki berraklık ve doğanın yeniden doğuşu öylesine güzeldir ki adeta insanın içi huzur dolar. Çiçekler olanca güzellikleriyle tüm renklerini bu mevsimde sergilemek için adeta...
  2. kendini çok kötümü hissediyorsun

kendini çok kötümü hissediyorsun

http://bygezgin.free.fr/eylence/yag.htm yazıya tıkla büyük harfle yaz
  3. Kendinizi nasıl hissediyorsunuz...

Kendinizi nasıl hissediyorsunuz...

Aşık.. Kirli... Aç... Asi... Azimli... Başlangıçta... Beceriksiz... Cesur... Çaresiz... Dost... Eğlenceli... Farklı... Kaşif... Güçlü... İki yüzlü... Meraklı... Yalnız... Korkmuş... Muhtaç... Özgür... Saf... Halinden memnun......
  4. kendimi çok yalnız hissediyorum :(

kendimi çok yalnız hissediyorum :(

off off melekler kendimi o kadar yorgun bıkmış yalnız hissediyorumki şu sıra sanki herşey üstüme geliyor gibi :( çevremde o kadar çok insan arkadaşım varken ben onların için de kaybolup kendimi yalnız hissediyorum.. hiç birşey yapmak istemiyorum saatlerce yatıp sadece duvarları seyrediyorum ve ne düşündüğümü bile bilmeden :( bu böyle daha ne kadar sürer bilmiyorum kendimi biran önce toplamam...
  5. kendimi suçlu hissediyorum :(

kendimi suçlu hissediyorum :(

beni ayıplayıp kınayabilirsiniz bu yazdıklarımdan sonra gerçi bu da nasıl söylenir bilmiyorum utanıyorum da ama paylaşmam lazım internetten de araştırdım ama net bir sonuç yok.17 yaşındayım ve hiç ilişkim olmadı ama adetim gelmeye yakın ve bittiği zaman kendimi tatmin ediyorum ve kendimi sonra çok suçlu hissediyorum pişman da oluyorum ama karşı da koyamıyorum :( kendini tatmin etmek ayıp mı ya...

Sayfayı Paylaş