gebe
  1. Uysal ve Asi

Uysal ve Asi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kendimin Büyükbabası Olmak

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Uysal ve Asi tarafından paylaşıldı.

Anlayan Var mı ?? :puhas: Ben 24 yaşındayım ve 44 yaşında bir dul bayanla evlendim. Kendisinin de 25 yaşında bir kızı var. Babam ise bu kız ile evlendi. Böylelikle babam, karımın kızı ile evlendiği için damadım olmuş oldu. Bunun üzerine kızım da babamla evlendiği için üvey annem olmuş oldu. Hanımımın ve benim geçen sene bir oğlumuz oldu. Oğlum hanımımın kızının erkek kardeşi oldu, aynı zamanda babamın da eniştesi. Bir de üvey annemin erkek kardeşi olduğu için dayı oldu. Anlıyacağınız benim oğlum benim dayım oldu. Babamın eşi sene sonunda dünyaya bir erkek çocuğu getirdi. O babamın oğlu olduğu için benim de erkek kardeşim, ve de kızımın oğlu olduğu için de torunum. Yani ben torunumun erkek kardeşiyim. Ayrıca bir annenin evladının babası eşi olduguna göre ben de eşimin kızının babasıyım ve kızımın erkek çocuğunun erkek kardeşiyim. Kısacası kendimin büyükbabasıyım :)

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Bu ne kız böyleee :D:D :hhh::hhh:

Kendimin Büyükbabası Olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendini kendinle topla

Kendini kendinle topla

Kendini kendinle topla Herkes biliyor ki: Herkes için her şey olamazsın Her şeyi bir anda yapamazsın. Her şeyi mükemmel yapamazsın. Her şeyi herkesten iyi yapamazsın. Sen de herkes gibi bir insansın. Öyleyse: En azından, birisi için önemli bir şey ol. Bir anda sadece bir şey yap. Bir şeyleri hep eksik bırakacağını hatırla. Bir şeyi herkesten iyi yapmaya bak. Böylece hiç kimsenin...
  2. Kendini tanımak, kendini tanıtmak

Kendini tanımak, kendini tanıtmak

kendini tanıtan nickler kendini tanıtma sözleri tanıtan sözler yazılar insan nasıl tanıtır Eleman seçme ve işe alma görüşmeleri yapan insan kaynakları yöneticilerinin çok yaygın karşılaştıkları bir durum var. Adaya "kendinizden bahseder misiniz?.. Siz nasıl bir insansınız?.." tarzında bir soru sorduklarında genellikle aldıkları cevap, "vallahi ne desem bilmem ki..., yani nasıl...
  3. Doğuş - Kendini Kendinde Bul

Doğuş - Kendini Kendinde Bul

Sensizim yalnızım Çaresizlik ruhumu Bedenimi sarmış Ağlıyor gözlerim Bir su serp yüreğime Aksın bütün hüzûnlerim Kendini kendinde bul Ona buna şuna buna sorma Birisi gelir birisi gider Hikayesi yapma Oynama aşklarla Yanarsın çarpılırsın Bulursun belanı Alırsın cezanı
  4. Kendime sarıldım

Kendime sarıldım

KENDİME SARILDIM Geçemezsin kalbimin sokaklarından artık sana geldiğim yollardan döndürdün beni kendime sarılacağım yeniden seni hiç sevmemiş gibi kimsesiz bir vedanın busesini söküp dudaklarımdan gökyüzüne fırlatacağım varsın söz dinlemesin gözlerim varsın ağlasın isterse yağmurlarla seni unutacağım Vuramayacak artık anıların da beni gönlümün arka sokaklarında dolaşmak...
  5. kendinizi kullandırtmayın

kendinizi kullandırtmayın

bir adam vardı 8 yıl önce tanıştım.5 yılllık öğretmenim 8 yıl yolunu bekledim maddi manevi hep verdim o benim için bu hayattaki herşeydi okadar degerliydi ki yıllarca onun için her gece dua ettim atansın bir mevkiye gelsin evlenelim bir ömür mutlu olalım die meğer karsımdaki insan bunların hiç birine değmezmiş tam evlenecekken ben artık sana karsı birsey hissetmiyorum sakın benim sevgilim...

Sayfayı Paylaş