gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Kendimizi affetmek

Konu, 'Çöplük' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Kendimizi affetmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Affedilmek / affetmek

Affedilmek / affetmek

affedilmek için şiirler Günahkar birinin rüyada Allah Teala tarafından affedildiğini görmesi tövbe ederek günahlarının affedilmesine veya kefaret vermesine, Bir kimsenin kendi kusurunu affettiğini görmek yüksek mertebeye ve uzun ömre; Gerek affedilmek gerekse affetmek mağfiretee, hidayet bulup güzel ameller işlemeye delalet eder.
  2. Affetmek...

Affetmek...

Affetmek Bir Seçimdir... Nefreti aşmanın tek yolu var: Affetmek. Başkalarını affettiğimizde biz özgürleşiriz. Nefret yaşamdan zevk almamızı, insanların güzel yanlarını görmemizi engeller. Hiç kimse saf iyi ya da saf kötü değildir. Salt kötülükleri görmek bir süre sonra şüphe, depresyon ve umutsuzluk denizinde boğar insanı. Nefret dolu bir yaşam, mutsuz bir yaşamdır. Affetmek...
  3. kendini affetmek

kendini affetmek

kendini affetmek kendini affettirme yolları sevgiliye affettirme yolları bir erkeğe affettirmenin sevgiliye Sevgili meleklerim, Kimi zaman hayatımızda bazı yanlışlara düşeriz.İstemediğimiz olaylar başımıza gelir ve istemediğimiz şeyler yaparız.Bu durumda yapmamız gereken şey kendimize ve hayata küsmek değil;daha başka şeyler yapmaktır:Kendimizi affetmek gibi.... Kendimizi affetmeye çalışıp...
  4. affetmek...

affetmek...

Başkalarını Affettiğimizde Biz Özgürleşiriz l Nefret yaşamdan zevk almamızı, insanların güzel yanlarını görmemizi engeller. Hiç kimse saf iyi ya da saf kötü değildir. Salt kötülükleri görmek bir süre sonra şüphe, depresyon ve umutsuzluk denizinde boğar insanı. Nefret dolu bir yaşam, mutsuz bir yaşamdır. Affetmek insanı derinleştirir.... Affetmek için,insanın ruhsal ve zihinsel olarak...
  5. Affetmek üzerine....

Affetmek üzerine....

Aşağıdaki paragrafı bir gazetede okumuştum. Hemen kesip aldım ve masamdaki notluğa astım. Karşımızdakini affedip önümüze bakmamızı sağlayacak güzel bir yazı ben denedim işe yarıyor sizede tavsiye ederim PASTA KITIRI... O'na kızgın olduğunu biliyorum Neden şunu dene miyorsun? Ona bir mektup yaz Bütün duygularını dök. Öfkeni ve hayal kırıklığını anlat Hiçbir şeyi gizleme. Sonra...

Sayfayı Paylaş