gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kendinden farklı olanın hoşgörüsüzlükle dışlanmasını ifade eden siyasi terim nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kendinden farklı olanın hoşgörüsüzlükle dışlanmasını ifade eden siyasi terim nedir? cevabı biliyorsanız lütfen bir an önce yazın

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kendinden farklı olanın hoşgörüsüzlükle dışlanmasını ifade eden siyasi terim: ötekileştirmek'tir.

Kendinden farklı olanın hoşgörüsüzlükle dışlanmasını ifade eden siyasi terim nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendinizi ifade eden tarzı bulun ve modayı siz yaratın

kendinizi ifade eden tarzı bulun ve modayı siz yaratın

giyim tarzını bul giyim tarzı oluşturma tarzını bul kendi tarz değiştirmek Sadece geceleri, gökyüzü yorganın altında siyah renge büründüğünde, moda da uykuya dalıyor. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte gardıroplarınızın karşısına geçtiğiniz andan itibarense tıpkı bir puzzle'ın parçaları gibi yeni benliğinizi giymek üzere zamanı kullanmaya başlıyoruz. Bugün ne giyeceğiniz ajandanıza bağlı...
  2. Burçların kendilerini ifade etmesi

Burçların kendilerini ifade etmesi

Koç burcu: Toplumda hemen dikkati çeken ve ilgi uyandıran bir kişidir Oldukça pratik, düşünceleri yaşadığı ortamla uyumludur Yaratıcı bir merak sahibidir Hayat onun için heyecanlı bir macera niteliği taşır Gözleri oldukça dikkat uyandırır Mars aynı zamanda aşk ve çekicilikte bu kişiyi destekler İlişkilerinde zeka oldukça büyük bir rol oynar Zeki ve çabuk karar verebilen tiplerle kolayca...
  3. hayatımızda neler değişti ??? farklı olan ne !!!!!!!Elimizdeki TAŞLAR mı farklı?

hayatımızda neler değişti ??? farklı olan ne !!!!!!!Elimizdeki TAŞLAR mı farklı?

hayatımızda neler değişti internet hayatımızda neler değiştirdi farklı taşlar Attığımız taş aynı yere, aynı yöne neden gitmiyor, Elimizdeki TAŞLAR mı farklı? Doğru olan bir konuda aynı görüşe neden varamıyoruz, kafamızdaki FİKİRLER mi farklı? Selam vermemek için neden yön değiştiriyoruz, gittiğimiz YOLLAR mı farklı? İncir çekirdeğini bile doldurmayacak sebeplerle neden...
  4. Kendini İfade Edemeyenlere Özel

Kendini İfade Edemeyenlere Özel

Kendini ifade edemeyenler için çok özel İçimi bir bilsen... İçimde koca bir dünya taşıyorum. Benim dünyam paylaşılabilir.. Bu dünyayı seninle paylaşabilirim Senin dünyanıda paylaşabilirim... Ona yer açabilirim Benim olmanı... Elimi tutmanı... Sana sarılıp uyumayı istiyorum. Seniii kocaman seviyorum Seninle olunca keyfime diyecek yok.. Hayırr... Beni yüz üstü bırakıp...
  5. Duyguları ifade eden yazılı imzalar

Duyguları ifade eden yazılı imzalar

yazılı forum imzaları forum imzaları yazılı duygusal imzalar duygusal videolar duygu ifade eden resimler Benim imzam duygularımı ifade eden slogan şeklinde olsun diyorsanız ve bu imzalarınızı hareketli istiyorsanız işte tam sizlik imzalar

Sayfayı Paylaş