gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Kendini ara beni değiL_!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Kendini ara beni değiL_!
    Ey Sevgili..!
    Seni sevip sevmediğimi söylemeyeceğim. Ama sevgiyi öğretebildim sana sanırım_? [ne kadar öğretilebiliyorsa..]
    Dilerim kalbine kalbimden verdiğim şey yüreğinde yeşerip meyve verir o zaman.. Böylece ne sen bende kaybolacaksın, ne de ben sende.!
    Sen beni kendinde, ben seni kendimde bulmuş olacağım. O zaman hiç ayrılmayacağız.
    Sakın sevgimle seni tuzağa düşürdüğümü sanma.
    Sevgi hayatın hem çekirdeği hem de meyvesidir.!

Bir ağaç, meyvesiyle seni kendine çağırıyorsa bu bir aldatma sayılmaz.
    Unutma ki ağaç meyvesine çağırır, kendisine değil..!
    Ey Sevgili..!
    Sen bir sığınak arıyorsun.. Ama ben durulmaz bir fırtınayım.!
    Sen kendinin sakini olmak istiyorsun.. Ama ben evrenin sakini olmak istiyorum.!
    Sen olmayacak bir barışı arıyorsun.. Bense tüm kötülüklerle savaşmak istiyorum.!
    Sen küçücük bir çocuksun.. Ama ben küçükken çook büyüdüm.!
    Sen dünyadan kopup yıldızlara sığınmak istiyorsun.. Ben karanlıkları aydınlatmak istiyorum.!
    Sen bir ağacın gölgesine sığınıp yaşamak istiyorsun..Bense ülkemi[yolları aydınlık, insanları ümitli ve huzur dolu olan bir ülke] arıyorum.!
    Sen bende kaybolmak istiyorsun.. Ama ben seni kaybetmek is-te-mi-yo-rum.!!!
    Sen susuyorsun.. Bense haykırıyorum.!
    Sakın unutma:
    Kalbim paylaşılamayacak kadar senindir.Seninle bile.
    [ Ama bilmiyorum sen bu kadar bende misin_? ]
    Lütfen kendini ara..Beni değiL_!
    alinti

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    cook güzell :)

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    susan taraf hep ben olucam galiba....
    saol kuzum yne çok güzel olmş....

Kendini ara beni değiL_! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arı beyi

Arı beyi

Rüyada ari beyi görmek, isinizde yükseleceginize isarettir. Ari beyi ayni zamanda bulundugunuz iste baskan olacaginiza da delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada ari beyi görmek, çok faydali kadir ve sani büyük, dindar, mümin, zahid ve hiç bir kimseye eziyet etmeyen bir adama isaret eder.Rüyada bir kimse ari beyinden bir seye nail oldugunu görse, vücudunun sihhatli olmasiyla beraber...
  2. Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini

Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini

Bazen yazı yazmak oldukça zor oluyor, bazen insan istediğini bile yazmak istemiyor, bazen de bencilliğinden kendine saklıyor.. Bu aralar yazı yazmak benim için bir hayli zor. Evim de sanki daha bir soğuyor yazı yazmayınca, ellerim bana küs, kelimeler dökülmekte zorlanıyor... Şarkılar yetmiyor insanın kederini akıtmasına, oysa sadece kışın ikindisinde yazmak istiyorum ne olursa... Hiç bir...
  3. Benden git artık,kendine iyi bak!

Benden git artık,kendine iyi bak!

Resimi büyültmek için tıklayın. Orjinal Boyut: 733x528 Bir kez daha söylüyorum,lütfen..Git artık.. Kinini bırak,hayallerimi al..Benden git artık,kendine iyi bak.. Ne olur,rahat bırak düşlerimi..Gecelerce uykusuz kalıyorum..Korkuyorum,kımıldayamıyorum yatağımda..Hafiften bir müzik çalıyor,duyuyorum..Ama korkuyorum,git artık..Bu gece de sensiz olsun..Kaynakwh webhatti.com: Kaynakwh...

Sayfayı Paylaş