gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

kendini çok kötümü hissediyorsun

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

http://bygezgin.free.fr/eylence/yag.htm yazıya tıkla büyük harfle yaz

2. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kendini çok kötümü hissediyorsun
    :yahoo:MeleĞİm Harİka BİŞey Bu YaĞĞ İyİ YaĞlandim Valla Moralİm Bozuk Olunca Gİrerİm Ayy Kendİmİ Bİrden CumhurbaŞkani Sandim:yahoo::yahoo::yahoo:

kendini çok kötümü hissediyorsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendimi Çok Dişi Hissediyorum

Kendimi Çok Dişi Hissediyorum

demet şener kilo ibrahim kutluayın hayatı demet şener doğum yaptı hamilelikte kaç kilo aldı boyu Kendimi Çok Dişi Hissediyorum Milli basketbolcu İbrahim Kutluay’ın eşi eski Türkiye Güzeli Demet Şener Kutluay, 17 aylık kızı İrem ile birlikte objektifler karşısına geçti. Eski Türkiye güzeli Demet Şener Kutluay, 17 aylık kızı İrem ile Kelebek objektifinin karşısına geçti.Milli basketbolcu...
  2. Kendimi tavuk gibi hissediyorum.

Kendimi tavuk gibi hissediyorum.

:hasta:Itiraf ediyorum,yumurtlama gunlerinden biktim artik,dun doktorum kocamin bir yumurtan var dedi,off nereye gidiyor bu yumurtalar,artik yumurta degil bebis istiyorum.:hasta:
  3. kendimi çok yalnız hissediyorum :(

kendimi çok yalnız hissediyorum :(

off off melekler kendimi o kadar yorgun bıkmış yalnız hissediyorumki şu sıra sanki herşey üstüme geliyor gibi :( çevremde o kadar çok insan arkadaşım varken ben onların için de kaybolup kendimi yalnız hissediyorum.. hiç birşey yapmak istemiyorum saatlerce yatıp sadece duvarları seyrediyorum ve ne düşündüğümü bile bilmeden :( bu böyle daha ne kadar sürer bilmiyorum kendimi biran önce toplamam...
  4. Kendimi çok yorgun ve uykulu  hissediyorum neden acaba kızlar ?

Kendimi çok yorgun ve uykulu hissediyorum neden acaba kızlar ?

Kızlar kendimi inanılmaz yorgun uykulu hissediyorum. Genelde bu durumla karşılaşan varmı bu mevsimsel geçiştenmidir nedir ya deli olacam çenem ayrılıp duruyor. Yardım edin lütfeeeeeeeeeen
  5. Çok kötü hissediyorum

Çok kötü hissediyorum

. ben baştan anlatıyım olayı. birisinden hoşlanıyordm. ben hoşlandgmı belli ettim. oda belli etti gibi. geliince görüşelim dedi. geldi sınav zamanında sınavlara girdi gitti. mesajlaşırken tesadüf öğredm. ben şimdi gidiyorum tatil için dedi. çıldırdım. hani görüşecktk. bişiy demeden çekip gidickmiş. şimdi ben bunun üstüne ev arkisini ekledim. ama öylesi,ne ekledim yanlş alamış olabilirmi...

Sayfayı Paylaş