gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Kendinı eve hapsettı

Konu, 'Asparagas Haberler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

evet ....flash flash flash..şok şok şok..şaşırdım şaşırdım şaşırdım..pasi bunalıma girdi..:nur:dan ayrıldak tan kendını aska adıyan pası carızmada da askı bulamayınca..kendını eve hapsettı:D

Kendinı eve hapsettı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eda Berker - Beni Sana Hapsettin

Eda Berker - Beni Sana Hapsettin

beni sana hapsettin akor Böyle yazılmış, bilirim alnıma Hasret acısı, göğsümde bela Beni sana hapsettin Dönülmez uzaklarda Kaderime terk ettin Dayanamam yokluğuna Beni sana hapsettin Dönülmez uzaklarda Alışamadım inan İnan yokluğuna Bir sen vardın Yüreğime sardığım Canımı paylaştığım Düşlerime hasret yağdı Bir sen vardın Yüreğime sardığım Canımı paylaştığım Nerdesin?...
  2. Ailesi 18 yıl odada hapsetti

Ailesi 18 yıl odada hapsetti

Evli değilken hamile kaldı diye ailesi onu bir odaya kapatıp 18 yıl, dört duvar arasında tuttu. İtalya'nın güneyinde, evlilik dışı hamile kaldığı için kendisine kızan ailesi tarafından bir odada 18 yıl boyunca hapis tutulan kadın, polis tarafından kurtarıldı. Polis yetkilileri Santa Maria Capua Vetere kentinde polis tarafından kurtarılan 47 yaşındaki kadının erkek ve kız kardeşinin olayla...
  3. Filmde saçı gözüken ünlü oyuncuyu İran'a hapsettiler!

Filmde saçı gözüken ünlü oyuncuyu İran'a hapsettiler!

İran rejimi, Gülşifte'ye bir daha Hollywood'a gidemesin diye yurtdışına çıkış yasağı koydu. İran sinemasının en parlak yeteneklerinden biri olarak gösterilen 25 yaşındaki kadın oyuncu Gülşifte Farahani, rol aldığı bir Hollywood filminde saçı gözükünce ülkesindeki molla rejiminin gazabına uğradı. Yönetmenliğini Ridley Scott'ın yaptığı ve başrollerini Leonardo Di Caprio ile Russell Crowe...
  4. Seren Serengil, nazardan korktuğu için kendisini eve hapsetmiş

Seren Serengil, nazardan korktuğu için kendisini eve hapsetmiş

İkinci kez annelik heyecanını yaşayan Seren Serengil, nazardan korktuğu için kendisini eve hapsetmiş. İlk bebeğini doğuma günler kala kaybeden ünlü sanatçı, bu kez doğumu Amerika'da yapma kararı almış.
  5. Deniz Seki - Suya Hapsettim

Deniz Seki - Suya Hapsettim

deniz seki su hapsettim su hapsettim sözleri Son günlerde internette tıklama sayısı hızla artan ve radyolarda sıkça istek yapılan şarkıların başında Deniz Seki'nin yeni şarkısı Suya Hapsettim var.... Suya Hapsettim Ne aşk var ne de itiraf var Ne adres ne boş sokaklar Sormadan bulamadım Belki de ben yolumu kaybettim Okusam da söyleyemem adını Çünkü ben seni suya hapsettim Ezberlediğimden...

Sayfayı Paylaş