gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

kendını kuş zanneden KEÇİLER

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

kendını kuş zanneden KEÇİLER konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuş

Kuş

Kuş Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin...
  2. keçiler

keçiler

keçiler Keçi, boynuzlugiller (Bovidae) familyasının sığırlar (Bovinae) alt familyasından Capra cinsini oluşturan memelilere verilen ad. Sarp yamaçlara rahat tırmanır, patika ve uçurumlar kenarında dolaşmaktan çekinmezler. Bundan dolayı zor geçitlere “keçiyolu” denir. Evcil olanları sütü, derisi ve tiftiği için beslenir. Taze filiz ve yaprakları severler. Otları kökleriyle sökerek...
  3. Nesli tükenmiş keçiyi klonladılar

Nesli tükenmiş keçiyi klonladılar

Evet meleklerim bilim sayesinde nesli tükenmeye yüz tutmuş bir hayvan türünü kopyalamayı başardılar. Şimdi haberin detayına geçiyoruz. İspanyol Bilimadamları Bir İlke İmza Atarak, En Son 2000 Yılında Görülen Nesli Tükenmiş Pirene Dağ Keçisinin Dondurulan Dokusuyla Klonlama Yapmayı Başardı. İspanyol bilimadamları bir ilke imza atarak, en son 2000 yılında görülen nesli tükenmiş Pirene dağ...
  4. kuşumu kendime nasıl alıştırabilirim

kuşumu kendime nasıl alıştırabilirim

kuşumu kendime nasıl alıştırabilirim ? Merhaba arkadaşlar takip ettiğim kadarıyla bu sitede kuşlar hakkında ve eğitimleri hakkında da yardımcı oluyorsunuz. sizden bir ricam olacak ben kuşumu kendime alıştırmak istiyorum peki nasıl yapacağım:S
  5. ben kuşumu kendime alıştıramıyorm

ben kuşumu kendime alıştıramıyorm

benim bi muhabbet kuşum var ama kendime alıştıramıorm

Sayfayı Paylaş