gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kendiniz Yapabileceğiniz Boncuklu Takılar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Meleklerim başlıkta boncuklu takılar yazıyor ama ben içine bonus olarak el işi gerektiren yani dantel türü resimler de koydum. Takıların bazıları boncuklu değil. Bunu belirtmek istedim ilk önce :) Sonra 'Vay efendim ben boncuk arıyorum bulamıyorum.'' veya ''aSqimSin bu siteden banlansın büyük suç işledi'' gibi cümleler istemiyorum :dil:
    :piha:

Neyse konuya döneyim. :D Şimdi meleklerim bana şahsi fikrimi sorarsanız benim tarzım değil. Ama komşumuz bu tür el işlerini ve takıları çok iyi becerir ve severek yapar. Bu sitede de seven bayanlar çoktur diye düşünerekten paylaşmak istedim. Hepsi sizin :)

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

hepsi çok guzell [​IMG] begendımm yapanın ellerine sağlık

Kendiniz Yapabileceğiniz Boncuklu Takılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazar Boncuklu Takılar

Nazar Boncuklu Takılar

nazar boncuk takilar nazar boncuklu takılar boncuğu takıları boncuğu takı boncuklu takilar
  2. Nazar boncuklu takılar

Nazar boncuklu takılar

Nazar boncuklu takılar sizleri nazardan korusun
  3. Evde Kendiniz Yapabileceğiniz Davetiye Örneklerinden Seçmeler

Evde Kendiniz Yapabileceğiniz Davetiye Örneklerinden Seçmeler

Ev Yapımı Davetiyeleri Ev Yapımı Davetiye Örnekleri Sevgili melekler, nişan, düğün ya da doğumgünü için fazla kişi çağırmayı düşünmüyorsanız, bir değişiklik yapıp davetiyelerinizi kendi ellerinizle hazırlayabilirsiniz :) Tabi tekrarlayalım, fala kişi çağırmayacaksanız. Yoksa son derece ağır bür yükle karşı karşıya kaşırsınız. Ev yapımı davetiyeler için sizler için seçtiğimiz bazı örnekler...
  4. Kendiniz Tasarlayın Kendiniz Yapın Nazar Boncuklu Bileklikler...

Kendiniz Tasarlayın Kendiniz Yapın Nazar Boncuklu Bileklikler...

Nazar Boncuklu Bileklik Yapımı Nazar Boncuklu Bileklik Nasıl Yapılır Nazardan korkanlar nazara karşı en güzel bileklik modelleri yapmaya hazır mısınız?İşte kendinizin tasarlayıp yapabileceğiniz üstelik sevdiklerinize verebileceğiniz en güzel hediye nazar boncuklu bileklik yapmaya başlayalım o zaman..... Kendin yap: Nazar boncuklu bileklik Tüm kötülüklere karşı; şans getirecek,...

Sayfayı Paylaş