gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

kendinize bakmaya doyamayacagınız aynalar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

ayna karsısında şüphesiz en çok vakti biz bayanlar geciriyoruz yani kendi çevremden biliyorum şahsen arkadası almaya gidiyorum örn; iki saat çıkamıyor en son kolundan tutup ben götürüyorm :) bu aynanın nasıl oldugu önemli degil gibi gözüksede makyaj masamızın aynası oturma odamızın aynası nerde olursa olsun yani bizim için onun bile nasıl oldugu önemlidir işte özellikle genç odalarına uygun aynalar bakın bakın ama çatlatmayın :D

kendinize bakmaya doyamayacagınız aynalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aynada kendini görmelisin

aynada kendini görmelisin

hem aksesuar hemde karsısına gecip süslenme aracı cokk güzeller ama:Laie_23:
  2. bakmaya kıyamayacagınız aynalar

bakmaya kıyamayacagınız aynalar

kadınların olmazsa olmazı ama evlerinde güzel aksesuarı aynalar bu kadar süslenirse kadınlar ne yapmaz ki :) işte ışıl ışıl aynalar
  3. SADECE AYNA bakmadan geçme

SADECE AYNA bakmadan geçme

kadınları anlamaktan yanaysanız ; çok güzel bir reklam lütfen izleyin melekler ÇOK GÜZEL BİR AYNA ... . . . . . . . . . . . http://www.reklamizlekazan.com/pages/reklamizle/?v=8CAFE9CEB707006
  4. Hanımlar bu aynalara bakmadan geçmeyin

Hanımlar bu aynalara bakmadan geçmeyin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Aynaya Baktım, Kendimi Göremedim

Aynaya Baktım, Kendimi Göremedim

endimize koyduğumuz engeller yüzünden nefes alamaz duruma geliyoruz. Sanki kendimizle aramızda kocaman bir duvar var gibi! İç sesimizi duymayı unutuyoruz. Aynaya bakıp kendimizi görmüyoruz. Kurallarımız suçluluk duygularımız hırslarımız görevlerimiz kızgınlıklarımız tüm ilgimizi alıyor. Kendimize şefkat ve sevgi göstermeyi aklımıza bile getirmiyoruz. Sabah aynaya baktığımızda...

Sayfayı Paylaş