gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Kendinize Güvenir misiniz?

Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler;bazı kadınlar en ufak bir eleştiride bile anında sinir olurken, bazı kadınlar nasıl oluyor da her durumda kuyruğu dik tutmayı başarabiliyor:DKendinize güvenin meleklerim.Hayatta her kapıyı açan en büyük anahtar kesinlikle insanın kendisine olan güvenidir.Başarının sırrı, mutluluğun anahtarı bile güvendedir.Ama ne yazık ki, herkeste bulunmuyor.:S:S Melişlerim mesela sizin; akıllısınız, güzelsiniz, eviniz, kariyeriniz, eşiniz, çocuğunuz, kısaca her şeyiniz var.Ancak bir gün, olumsuz bir olayla karşılaştınız.Yanlış bir şey yaptınız, olmayacak bir hata yaptınız.Söylememeniz gereken bir şey söylediniz. Peki, bu gibi bir durumda iç sesiniz ne dedi?Buyrunuz... [​IMG]

"Tanrım, ne kadar da sersemim"
    "Her zaman aptalca şeyler söylüyorum"
    "Hiçbir şeyi zamanında bitiremem"
    "O benden çok daha başarılı"
    "Kimse beni sevmiyor"
    "Bugün çirkin hissediyorum, ben zaten çirkinim"

Eğer bu gibi cümleler sık sık aklınızdan geçiyorsa, güveninizin limitlerini biraz zorlamanız gerektiği muhakkak! Hemen harekete geçin ve bu cümleleri olumluya çevirin.
    "Ben değerliyim, bu seferlik böyle olsun"
    "Herkes hata yapabilir, ben kendime güveniyorum"
    "Kendim olmayı seviyorum"
    "Yaptığım her şey benim seçimim"
    "Elimden gelenin en iyisini yaparım"

Melişlerim kendinize olan güveninizi nasıl kazanacağınızı yazımın en başında anlattım.Ancak; bir anda değişmek mümkün olmuyor, olamıyor. Kendinize olan güvenizi sağlayabilmek için, sanırım çocukluğunuza kadar dönmeniz gerekecek.:D

Kendinize Güvenir misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendime yalan söyler miyim?

Kendime yalan söyler miyim?

Kendime yalan söyler miyim? Kendinize karşı da yalan söyleyip söylemediginize doğrudan karar vermektense, yalan söylemenin size cazip gelip gelmedigini, saptamanız daha iyi degil mi? Aşağıdaki cümlelerden kaçı sizin de ağzınızdan çıktı ? -Yarın rejime başlıyorum -Ben hiç değişmedim ama akranlarım ne kadar yaşlanmış! -Sigarayı istesem hemen bırakabilirim ama istemiyorum. -Seks her...
  2. komik sms mi arıyordunuz ? ta kendileri burda !

komik sms mi arıyordunuz ? ta kendileri burda !

komik sms 2011 komik smsler 2011 sms mesajları mesajlar Hey Garson; Bana Kalbim Kadar Yanık Bir Döner, Düşüncelerim Kadar Karışık Bir Salata, Ve Acılarım Kadar Koyu Bir Kahve Getir...Ask sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir...Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur...Sabah kahvaltı edemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Öğlen yemek yiyemiyorum...
  3. Kendinden bahseder misin biraz?

Kendinden bahseder misin biraz?

Kendinden bahseder misin biraz? Kendinden bahseder misin biraz? -niye.. konu sıkıntisimi var! Kendinden bahseder misin biraz? -Bosver guzelim, benden sana ekmek cikmaz! Kendinden bahseder misin biraz? -karsiliginda sen bana kimden bahsedeceksin! Kendinden bahseder misin biraz? -maymundan geldim, maymunluga devam ediyorum! Kendinden bahseder misin biraz? -vallahi dogrusunu istersen...
  4. Test:Altıncı Hissinize Güvenir misiniz?

Test:Altıncı Hissinize Güvenir misiniz?

his testi altıncı his testi 6 6his hangi alanda yetenekliyim Çoğu zaman olacak birşeyi içimizde hissederiz ve olur. İşte bu altıncı hissimiz. Peki ya batıl inançlarınız var mı? Kadere ve olağanüstü güçlere inanırmısınız? Yoksa sizce hepsi birer hokus pokustan mı ibaret? O zaman gelin bu testle kendinizi deneyin? 1- Arkadaşınız mutlaka aşk dünyanız ile ilgili olarak Tarot falı açmak...
  5. İnsanın kendi kendine nazarı değer mi?

İnsanın kendi kendine nazarı değer mi?

Nelere nazar değer? CEVAP İnsana, hayvana ve hatta cansıza da nazar değer. Nazar hastalık yapar, hatta öldürür. Kadınlara ve çocuklara daha çok tesir eder. Peygamber efendimizin zamanında Esed oğullarından nazarı değen bir kimse var idi. Üç gün bir şey yemez, sonra çadırın bir tarafını kaldırıp oradan geçen bir deveye bakıp, (Bunun gibi bir deve hiç görmedim) der demez, deve yere düşer...

Sayfayı Paylaş