gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Kendisi haber oldu

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

hani derler ya ava giden avlanır misali yaptığı haberlerden birinde birgün kendiside yer aldı....... ESKİ KOCAM IŞIN KARACA İLE BİRLİKTE
    14 YILDIR BU MESLEĞİ YAPIYORUM. BİRÇOK AŞK HABERİ YAPTIM. AMA ŞİMDİYE KADAR KENDİMLE İLGİLİ BİR HABER YAPACAĞIM HİÇ AKLIMA GELMEZDİ..

Sağolsun bu haber birçok magazin servisine gittiği halde, onlar çok titiz bir refleks gösterip ben üzülmeyeyim diye yapmadılar. Ben de herkesi bu dertten kurtarayım dedim ve yazmaya karar verdim.

Magazinci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ama taze bir aşk içerisinde olan yeni çiftimizi de rahatlatmak istiyorum. 14 yıldır bu mesleği yapıyorum. Birçok aşk haberi yaptım. Ama şimdiye kadar kendimle ilgili bir haber yapacağım hiç aklıma gelmezdi. Demek ki, hayatta her şey olabiliyormuş.

Durumu ben boşanmadan bir hafta önce Işın Karaca'nın 'Ah arkadaşım çok üzüldüm. Ne kadar da yakışıyordunuz. Kesin bitti mi, bir daha dönüş yok mu?' diye ağzımı araması ile hissettim. Normalde böyle özel konularda konuşmadığım biri beni neden arasın ki!

Üstelik on yıllık aşkı Erdem Yörük tarafından aldatılmış ve o kadına taciz mesajları çeken bu kadar hassas bir kadın. Bu telefon görüşmesini yaptıktan ve boşanma gerçekleştikten hemen sonra Işın Karaca'nın en en en yakın arkadaşları belli gazeteleri arayıp, 'Işın Karaca, Sedat Doğan ile aşk yaşıyor' demeye başladıktan sonra kesin olarak öğrenmiş oldum. Üstelik eski eşim Işın'ın arkadaşları bu haberi
    yayarken, bu ilişkiyi kabul etmemiş olsa da. Üzüldüm mü? Evet. Hayır dersem yalan olur. Ama benim üzülme nedenim başka. Keşke Işın, beni aradığında 'Ya Esin aşık oldum. Bir şeyler hissediyorum. Ben bir sanatçıyım. Deliyim. Bizler her şeyi yapabiliyoruz. Başkasından duyacağına benden duy' deseydi. Yapamadı, yapamazdı da.

Çünkü o yaralı bir kadındı. Çünkü aldatılmış bir kadın olarak egosu ağır basıyordu ve ne yapacağının farkında değildi. Söylenecek çok söz, çok detay var. Ama uzatmayacağım. Şimdi birçok kişi kıskandığım için bu haberi yaptığımı düşünebilir.

Hayır ben tamamen albüm arafesinde olan Işın Karaca'nın bir aşk haberi ile gündeme gelmek için çırpındığını gördüğüm için yardımcı oluyorum. Bir aydır, facebook'a resimler koyup aşk mesajları yazdığı halde kimsenin dikkatini çekemediği için işini kolaylaştırıyorum. Herkes mutlu olsun. Yine, yeni nurtopu gibi bir aşkımız oldu. İnşallah, uzun ömürlü olur!!!

Kendisi haber oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar ismim değişti haberiniz olsun

arkadaşlar ismim değişti haberiniz olsun

artık yuhalzey değil: bu siteyi ve sizleri çok sevdim bu yüzden bana ismimle hitap etmenizi istedim sağolsunlar bu isteğimi kırmadılar adım zeynep çok yakınlarım bana zeynoş der sizlede öyle olduk kısa zamanda yani ben öyle gördüm hepinize teşekkürler M.M. BİR NUMARA.:party:
  2. Küçük İbo - Haberin Olsun

Küçük İbo - Haberin Olsun

bugün mazimle basbasayim yeniden yüregim paramparca binbir yerinden bana biraktigin tek hasretinden bir kadeh ictim haberin olsun sessizce agladim belli etmedim gül yüzünü hic kimselerde görmedim senden baskasini inan sevmadim simdi yanar yüregim haberin olsun
  3. Yıldız Tilbe - Haberi Olsun

Yıldız Tilbe - Haberi Olsun

Ben o yari esasında çok severim Beni yanlış anlamasın Yüreğimi dağlamasın Kalbimi kırsın gönlü olsun Haberi olsun Ben o yare canımı Ömrümü hayatımı Seve seve her şeyimi Ben o yare kalbimi Yatağımı döşeğimi Sererim haberi olsun Ben o yare ne dil döktüm ben bilirim Kimselere bakmam onu dinlerim Onun yüzüne bakınca Güneş Kalbime girsin gönlü olsun Haberi olsun
  4. Haberin olsun

Haberin olsun

. KIR KALBİMİ GÖNLÜN OLSUN:ka10: AL HERŞEYİM SENİN OLSUN:ka10: ARTIK BAŞKA KOLLARDAYIM :cool: HABERİN OLSUN :rolleyes: BU DA SANA KAPAK OLSUN:eek::eek: "İçim acıyor geçer elbet geçer de anlamsız bir yer de unuttuğumu sandığım bir yer de yeniden sızlar ama varsın sızlasın sızlamadı mı; kocaman sevilmiyor ki " Ne yapacağını bilememek ne kadar kötü bir durum Beyaz...
  5. Cem Yılmaz Gazetecileri Yormadı Haberini Kendisi Yaptı..

Cem Yılmaz Gazetecileri Yormadı Haberini Kendisi Yaptı..

Cem Yılmaz Haberleri Cem Yılmaz Gazetecileri Yormadı Kısa zaman öncesinde Ahu Yağtu ile evlenen Cem Yılmaz sonrasında doğacak bebeği için motorsiklet parası kadar para verip bebek arabası alan Cem Yılmaz şimdide derdi bitti gazetecilerle eğleniyor:D:D Haberimize bakalım .... Şok! Şok! Kızmadı Eşi Ahu Yağtu ile Kanyon'da gezintiye çıkan Cem Yılmaz, fotoğrafı çekilince "Yüzü hiç...

Sayfayı Paylaş