gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kendisinden 33 yaş büyük eşini bıçaklayarak öldürdü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

3 yıl önce evlenen Çiğdem Kasıkasan, evde tartıştığı kendisinden 33 yaş büyük eşi 69 yaşındaki Ziya Kasıkasan’ı bıçaklayarak öldürdü. ZONGULDAK Türkiye Taşkömürü Kurumu’ndan emekli olan Ziya Kasıkasan (69), ilk eşinin ölmesi üzerine 3 yıl önce kendisinden 33 yaş küçük Çiğdem Kasıkasan (36) ile evlendi. Ziya Kasıkasan, önceki sabah Çınartepe Mahallesi’ndeki tek katlı evinde bıçaklanarak öldürüldü. Kardeşi S.D.’nin haber vermesi üzerine eve gelen polis, Çiğdem Kasıkasan’ı gözaltına aldı. Kasıkasan, eşini ekmek bıçağıyla öldürdüğünü itiraf etti. Sorgusunda, evliliklerinin bir süreden bu yana şiddetli geçimsizlik nedeniyle iyi gitmediğini, çok tartıştıklarını anlatan Çiğdem Kasıkasan, "Yeter artık" diyerek mutfaktan aldığı bıçakla eşini öldürdüğünü söyledi. Çiğdem Kasıkasan, olaydan sonra korkudan kendisini tuvalete kilitlediğini, yaklaşık 2 saat sonra çıktığında ailesine haber verdiğini anlattı. Çiftin tartışma nedenleri araştırılıyor.

hurriyet

Kendisinden 33 yaş büyük eşini bıçaklayarak öldürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini

Paslı Bıçak Öldürsün Artık Kendini

Bazen yazı yazmak oldukça zor oluyor, bazen insan istediğini bile yazmak istemiyor, bazen de bencilliğinden kendine saklıyor.. Bu aralar yazı yazmak benim için bir hayli zor. Evim de sanki daha bir soğuyor yazı yazmayınca, ellerim bana küs, kelimeler dökülmekte zorlanıyor... Şarkılar yetmiyor insanın kederini akıtmasına, oysa sadece kışın ikindisinde yazmak istiyorum ne olursa... Hiç bir...
  2. İşadımını evinde kalbinden bıçaklayarak öldürdüler

İşadımını evinde kalbinden bıçaklayarak öldürdüler

Bolu İl Genel Meclisi’nin CHP’li üyelerinden 56 yaşındaki Fahrettin Tanyar, önceki gün sabaha karşı evine giren ve kimliği henüz belirlenemeyen kişiler tarafından yatağında uyurken kalbinden bıçaklanarak öldürüldü. Olay, sabahın erken saatlerinde Fahrettin Tanyar’ın Bahçelievler Mahallesi Hürriyet Caddesi’nde oturduğu apartman dairesinde meydana geldi. Eşi Serap Tanyar’ın banyoda olduğu...
  3. Zerrin Özer Kendinden 16 yaş küçük eşinden boşandı

Zerrin Özer Kendinden 16 yaş küçük eşinden boşandı

ZERİN ÖZER İLE ESKİ EŞİ LEVENT SÜREN BİR CELSEDE BOŞANDI... Zerrin Özer ile Levent Süren üç dakikalık celsede boşandılar. Duruşma sonrası ağlayan Zerrin Özer'i Levent Süren teselli etti. Zerrin Özer duruşmaya korumasıyla geldi
  4. Babasını 7 yerinden bıçaklayarak öldürdü, sonra ağladı.

Babasını 7 yerinden bıçaklayarak öldürdü, sonra ağladı.

Konya'nın Karapınar ilçesinde bir kişi babasını 7 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Alınan bilgiye göre, ilçenin Fatih Mahallesi'nde oturan Yüksel S. (33), evin bahçesine çağırdığı babası Hüseyin S'yi (74), henüz belirlenemeyen bir nedenle bıçakladı. 7 yerinden bıçaklandığı belirtilen baba Hüseyin S, olay yerinde hayatını kaybetti. Babasının cesedi başında ''Ben ne yaptım'' diye ağlarken...
  5. Şahnaz Çakıralp kendisinden 20 yaş büyük sevgilisiyle evleniyor

Şahnaz Çakıralp kendisinden 20 yaş büyük sevgilisiyle evleniyor

şahnaz çakıralp sevgilisi şahnaz çakıralp evlendi kaç yaşında prof dr murat öncel kaç yaşında murat öncel şahnaz çakıralp, sevgilisi, evleniyor, evlendi, evlenecek, maldiv adaları, murat öncel, prof. dr. murat öncel Kendisinden 20 yaş büyük sevgilisiyle Maldiv Adalarına tatile giden Şahnaz Çakıralp, tatil sonrası evlenme kararı aldığını açıkladı Melek'ler. Kendisinden 20 yaş büyük...

Sayfayı Paylaş