gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

kendisine acıyan kız

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kanal D nin sevilen dizisi Kavak Yelleri nde oynayan Aslı rolündeki Pelin Karahan bakalım dizide ki kendisi için neler söylemiş.......

ASLI'YA ACIYOR!
    KAVAK YELLERİ DİZİSİNDE ASLI KARAKTERİNİ CANLANDIRAN PELİN KARAHAN, KARAKTERİNE ACIDIĞINI SÖYLEDİ....

Aslı karakterini 'Kendi halinde, sıradan, dış görünüşüne fazla özen göstermeyen, daha çok hayat kavgası olan, daha çok maddi sorunlar yaşayan birisi' diye anlatan Pelin Karahan, karakterine üzüldüğünü belirtti. Aslı gibi hayatta çok fazla insan olduğuna değinen Karahan, 'Maddi problemleri olan, ailesi ile problemleri olan bir kızcağız. Gerçekten kızcağız. Çünkü sürekli sorunlar geliyor başına. Biraz kızcağız aslında bu aralar' diyerek karakterine acıdı.
    televizyongazetesi

kendisine acıyan kız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızın biri evlenilecek erkek modeli çizmiş KENDİNCE

kızın biri evlenilecek erkek modeli çizmiş KENDİNCE

evlenılecek erkek ================================================= Kızın Biri Maddeler Halinde Evlenilecek Erkek Modeli Çizmiş Kendince Bizim Kıslarda Kendince Yorumlarını Eklesinlerde Bizde Bilelim Dedim Doğrumudur Yanlışmıdır Diye... ================================================= 1-Boyu en ideal 1.75 olacak öyle yolda yürürken ne dev gibi durmalı ne de ufacık.. 2-renkli gözlü...
  2. Laptop kendi kendine kapanıyor ya kızlar neden böyle

Laptop kendi kendine kapanıyor ya kızlar neden böyle

Kızlar Casper Hp Pavilion marka laptopum var windowsu açıyorum böyle bekliyorum 5-10 dakika sonra birden bire kendi kendine kapanıyor. Bakıyorum pili tamam şarjla kullanıyorum o da tamam 2 ay oldu ya alalı daha servise de götürmek istemiyorum. Bu kadar kısa sürede bi laptop kafayı mı yer anlamıyorum ya. Napacam ben şimdi?
  3. Kendimi çok yorgun ve uykulu  hissediyorum neden acaba kızlar ?

Kendimi çok yorgun ve uykulu hissediyorum neden acaba kızlar ?

Kızlar kendimi inanılmaz yorgun uykulu hissediyorum. Genelde bu durumla karşılaşan varmı bu mevsimsel geçiştenmidir nedir ya deli olacam çenem ayrılıp duruyor. Yardım edin lütfeeeeeeeeeen
  4. sevdiğim kızı kendime nasıl aşık ederim

sevdiğim kızı kendime nasıl aşık ederim

sevdiğim bir kız var ama bana sürekli seni bir kardeş gibi görüyorum aramızda birşey olamaz diyor oysa ben ona deliler gibi aşığım aklımdan gece gündüz hiç çıkmıyor o böyle dedikçe kendimi daha çok kötü hissediyorum nolur bana yardım edin onu kendime nasıl aşık edebilirim neler yapıp dikkatini çekebilirim onsuz bir hayatı düşünemiyorum o benim herşeyim

Sayfayı Paylaş