gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kene bir can daha aldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Gümüşhane'de kene ısıran Sefer Özşahin'in, KKKA hastalığı şüphesiyle tedavi gördüğü Erzurum Araştırma Hastanesi'nde yaşamını yitirdiği bildirildi sonsayfa.com

Kene bir can daha aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. al bir köse daha ::))

al bir köse daha ::))

tamam burasida benim :n028: kösem olsun... boş köşee
  2. Kene yine can aldi

Kene yine can aldi

Karabük'ün Eflani İlçesi'nin Çamyurt Köyü'nde Boğazına Yapışan Keneyi Kendisi Çıkartan Hatice Karagöz, Karagöz Dün 02.00 Sıralarında Tedavi Gördüğü Hastanede Yaşamını Kaybetti. KARABÜK’ün Eflani İlçesi’nin Çamyurt Köyü’nde yaşayan 17 yaşındaki Hatice Karagöz, 10 Temmuz günü yüksek ateş ve boğaz ağrısı şikáyeti ile Safranbolu Devlet Hastanesi’ne, ardından Karabük Devlet Hastanesi’ne...
  3. Kene bir can aldı

Kene bir can aldı

Sakarya'da şuur ve konuşma bozukluğu şikayetiyle getirildiği hastanede Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı şüphesiyle tedavi altına alınan yaşlı kadın öldü. Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan Fevzi Katıöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ferizli ilçesinde yaşayan Z.K'nin (60), şuur ve konuşma bozukluğu nedeniyle yakınları tarafından hastaneye getirildiğini, Kırım Kongo...
  4. Başka bir can daha yakma..!

Başka bir can daha yakma..!

. Kapatsam da gözlerimi akan damlalara engel olamıyorum..Radyoda yine en sevdiğimiz şarkı çalıyor..Başım omzunda dinlediğimiz,nakaratında eşlik ettiğimiz o şarkı işte.. Seni hatırlatan bütün şarkıları silmek istesem de biliyorum: ŞARKILARIN GÜNAHI YOK…ACITAN SENSİN İÇİMİ “ Bitmez “ demiştin bitti.. “ Gitmem “ demiştin gittin.. Söyle şimdi ben sana nasıl inanayım? Nasıl inanayım dünlere...
  5. Sobadan sızan gaz bir günde 12 can aldı

Sobadan sızan gaz bir günde 12 can aldı

Tekirdağ, Amasya, Konya, Kayseri ve Gaziantep'te karbonmonoksit gazından zehirlenen 12 kişi öldü. Tekirdağ'ın Çorlu ilçesi Rumeli Mahallesi Emirgan Caddesi'ndeki 2 katlı binada yaşayan Çorlu Deri Organize Sanayi Bölgesindeki bir fabrikada tekniker olarak çalışan Ethem Coşkun, eşi Çiğdem Coşkun (34) ve kızı Betül Coşkun (7), evlerine sohbet için gelen arkadaşları Ömer Tan Sarıkaya (32), Kemal...

Sayfayı Paylaş