gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Keneyi kendi çıkardı 10 gün sonra öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

GÜMÜŞHANE'NİN Şiran ilçesine bağlı Örenkale köyünde oturan Sefer Özşahin (78), vücuduna yapışan keneyi kendi elleriyle çıkardı. Bir süre sonra yüksek ateş şikâyetiyle Şiran Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaşlı adama Kırım Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı teşhisi konuldu. Özşahin, Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Aziziye Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Hastanede 10 gün boyunca müdahale altında tutulan Sefer Özşahin, kurtarılamadı. Sefer Özşahin'in cenazesi, karantina tedbirleri altında Örenkale köyünde toprağa verilecek. sabah.com

Keneyi kendi çıkardı 10 gün sonra öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğarken yere düştü 8 gün sonra öldü

Doğarken yere düştü 8 gün sonra öldü

Doğarken yere düştü 8 gün sonra öldü Bakırköy’de doktorun doğum sırasında yere düşürdüğü Tuana bebek sekiz günlükken hayatını kaybetti. Aynı zamanda Down Sendromlu olduğu belirlenen bebeğin babasının doğum sırasında çektiği görüntüler de mahkemede delil olabilecek Erdoğan çifti, 9 aydır yolunu gözledikleri bebeklerini henüz sekiz günlükken kaybetmenin şokunu yaşıyor. Üst üste gelen...
  2. Virüslü keneye karşı radyasyonlu kene

Virüslü keneye karşı radyasyonlu kene

Ankara Üniversitesi ve Türkiye Atom Enerjisi Kurumu iş birliğinde yürütülen projeyle, virüslü kenelerin soyu radyasyonla kurutulacak. Araştırmada, laboratuvarda yetiştirilen ve radyas-yonla kısırlaştırılan erkek keneler, doğaya salınarak, dişileri döllemeleri sağlanacak. Döllenen larvaların çok azı canlı kaldığı ve bunlar da kısa süre yaşayabildiği için virüslü keneler zamanla yok olacak....
  3. İlişkiden kaç gün sonra kan verildiğinde gebelik ortaya çıkar ?

İlişkiden kaç gün sonra kan verildiğinde gebelik ortaya çıkar ?

Arkadaşlarım ya acaba ilişkiden kaç gün sonra kan verirsem gebe olup olmadığım ortaya çıkar ? Bu konuda biraz aceleci davranıyorum ama ne bilim ya kıpır kıpırım bu aralar. Teşekkürler.
  4. Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra test yaptırsam olur mu
  5. ilişkiden kaç gün sonra test yapılır doğru çıkar

ilişkiden kaç gün sonra test yapılır doğru çıkar

Bebeğim olsun istiyorum ve düzenli olarak yumurtlama günlerimde eşimde çalışmalara başladık. Benim merak ettiğim şu net olarak birileriniz bana ilişkiden kaç gün sonra test yapmalıyım anlatabilir mi ? Bu arada hangi marka testten yapmalıyım. Tam olarak tarih ve bilgi verebilir misiniz lütfen ?

Sayfayı Paylaş