gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kent, Coca-Cola’da yönetim kuruluna giriyor

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

DÜNYA içecek devi The Coca-Cola Company’nin İcra Kurulu Başkanı Muhtar Kent’e nisan ayında yapılacak şirketin hissedarlarının yer alacağı toplantıda yönetim kurulu koltuğu verileceği bildirildi. The Wall Street Journal’da yer alan habere göre, 55 yaşındaki Kent, 1 Temmuz’da CEO Neville Isdell’in yerine geçecek. 65 yaşındaki Isdell, şirketin yıllık toplantısının yapılacağı nisan ayına kadar başkan olarak kalacak. Isdell, yönetim kurulunda Kent için bir koltuk ayrılmasının mantıklı ve doğal bir adım olarak değerlendirdi. Isdell, "Bu Muhtar Kent’e, yeni görevlerine alışmak ve temmuzda CEO olarak göreve gelmeden önce iklimi yaşama şansı tanıyacak" dedi. Hürriyet

Kent, Coca-Cola’da yönetim kuruluna giriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yönetim

yönetim

hiç bir başlığa uymayan bölümü açılsa iyi olur diyorum
  2. Baro Yönetim Kuruluna Karşi özel Görevler :

Baro Yönetim Kuruluna Karşi özel Görevler :

Madde 64 - Denetleme ve şikayetle ilgili meselelerde avukat, bu kanunda gösterilen meslek sırrını saklama yükümlülüğüne aykırı düşmedikçe, baro başkanına veya yönetim kuruluna yahut bunlar tarafından görevlendirilen üyelerden birine bilgi vermek ve istek üzerine dosyaları göndermek, dinlenmek üzere çağırıldığı hallerde baro başkanı, yönetim kurulu veya bu kurul üyelerinden birinin davetine...
  3. Anonim şirketlerde Yönetim Kurulu üyelerinin Sorumluluğu

Anonim şirketlerde Yönetim Kurulu üyelerinin Sorumluluğu

anonim şirketlerde yönetim kurulu üyelerinin sorumlulukları yönetim kurulu üyelerinin sorumluluğu cezai sorumluluğu anonim şirket şirketlerde ANONİM ŞİRKETLERDE YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN SORUMLULUĞU A- Yönetim Kurulu Üyelerinin Sorumluluğunu Düzenleyen Başlıca Hükümler ve Hükümlerin Düzenleniş Şekli: Anonim Şirketlerin kuruluş, idare, murakabe ve tasfiyesinden doğan sorumluluk halleri ile...
  4. AKP il Yönetim Kurulu Üyesi PKK tarafından kaçırıldı

AKP il Yönetim Kurulu Üyesi PKK tarafından kaçırıldı

Tunceli'de AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeliği yapan evli 2 çocuk babası Ali Aşkın, PKK'lı teröristler tarafından kaçırıldı. Hürriyet'e göre; Pülümür Çayı kıyısında bulunan sahibi olduğu kum ocağına dün akşam saatlerinde giden Aşkın, buraya gelen 2 terörist tarafından silahla tehdit edilerek kaçırıldı. Aşkın'dan haber alınamaması üzerine ailesi polis ve jandarmaya başvruda bulunarak...
  5. Coca Cola CEO'su Muhtar Kent Liderlik Ödülü Aldı

Coca Cola CEO'su Muhtar Kent Liderlik Ödülü Aldı

The Coca-Cola Company’nin CEO’su Muhtar Kent, ABD Uluslararası İş Konseyi’nin (USCIB) yılda bir kişiye verdiği "2008 Uluslararası Liderlik Ödülü"nü almaya layık görüldü. Kent, ödülünü Nebraska Senatörü Chuck Hagel ve çok sayıda sermaye pazarı uzmanının katıldığı galada USCIB Başkanı William G. Parrett’in elinden aldı. Muhtar Kent, küreselleşme karşıtı hareketler yüzünden dünya...

Sayfayı Paylaş