gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kepçe kulaklılar için saç modelleri var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben kepçe kulaklıyım, böyle kulaklarımı kapatan yada kapatacak saç modelleriniz var mı erkekler için. Kulaklarım çok büyük napacam ya bn :S

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benimde öyle kulaklarım :D 5. sınıfa giderken saç bandı taktım hep :D ama büyüdüm okulda dalga geççekler diye çok korkuyorum saçın uzunsa kulaklarının üstünden geçireek sıkı topla ben öyle yapıcam derslerde toplucam snra açıcam :D

Kepçe kulaklılar için saç modelleri var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kepçe Kulaklardan Kurtulmak İçin..

Kepçe Kulaklardan Kurtulmak İçin..

kepçe kulak, kurtulmak için, neler yapmak lazım, tavsiyeler, öneriler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Böyle bir sorununuz varsa artık kulaklarınızı saçlarınızla kapatmaktan kurtulacaksınız.Gelişen teknoloji ile biçimli ve simetrik kulaklara sahip olabilirsiniz. Konuyla ilgili olarak ,Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Orhan Murat Özdemir'in...
  2. Dans İçin Saç Modelleri

Dans İçin Saç Modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Nivada Saat modelleri var mı

Nivada Saat modelleri var mı

Nivada marka saat modelleriniz var mı arkadaşlarım. Bu saatlerin şekli şemali tam olarak neye benziyor arkadaşım almış kendisinez geçen msn den öve övebitiremiyordu. Nereden satın alabilirim, resimleri bilgileri kaç para olduğu hususu lazım bana sağolun.
  4. Saç bantı modelleri örnekleri var mı

Saç bantı modelleri örnekleri var mı

Kızlar Bu yıl sonuna geldik ama bana saçlara takılacak bant yada bandana modellerinden bir kaç moda resim paylaşmanız mümkün mü siz hangilerini kullanıyorsunuz mesela. Ben karar veremedim . Birde önümüzdeki yıl ne moda olcak meraklanıyorum. Tşk.
  5. Kışın saçı dökülenler var mı?

Kışın saçı dökülenler var mı?

kışın saç dökülmesi kışın saç bakımı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Nihayet kış mevsimi geldi ve ne yazık ki mevsimsel değişimlerden etkilenen cilt ve saç sorunları da başladı:S Kışın cilt kuruluğu için çözümler biliyorum ama kışın saç dökülmesi sorununa çözüm arıyorum kızlar. Benim gibi kışın saçı dökülen ve saç kuruluğu yaşayan melek'lerimin bu konuda bilgilerini bekliyorum. Evet...

Sayfayı Paylaş