gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kepek için bitkisel tedavi var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kepeğin bitkisel bir tedavisi var mı, nasıl yapabilirim arkadaşlarım. Bu deri hastalığı diye biliyorum sitenizde bununla ilgili bir konu var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kepek için bitkisel tedavi var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. huzursuz bacak sendromu bitkisel tedavi yöntemi kesin çözüm var mı

huzursuz bacak sendromu bitkisel tedavi yöntemi kesin çözüm var mı

huzursuz bacak sendromu bitkisel tedavi huzursuz bacak sendromu tedavisi bitkisel tedavisi ayak huysuz tedavi Gece Yattığınızda veya İstirahat Halinde Bacaklarınızda Hoş Olmayan Bir Duyu Mu Hissediyorsunuz? Bacaklarda ortaya çıkan, tam olarak tarif edilemeyen ve uykuya dalmaya engel olan garip duyu hissi, huzursuz bacak sendromu olarak tanımlanır. Hastalar bu garip hissi anlatamamaktan şikâyet...
  2. Siyah noktalar için bitkisel kür var mı

Siyah noktalar için bitkisel kür var mı

Siyah noktalar için siyah nokta bantları çocuklarda siyah nokta bebeklerde bebekte çocuklarda noktalar Kadınlarımızın belası olan bu siyah noktacıklar için aşağıda güzel tavsiyeler var :) Siyah Noktalara Yoğurt ve Limon Suyu Cildimizdeki istenmeyen misafirlerden biri de siyah noktalar. Daha temiz bir cilt için evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz limon suyu ve yoğurtla hazırlanan maskeyle,...
  3. Uçuk İçin Bitkisel Tedavi şekli var mı

Uçuk İçin Bitkisel Tedavi şekli var mı

Kızlar uçuklar kabusum oldu ay güzelliğime kötü yönde çok etki ediyor sizlerden bilginiz var ise bir kaç Uçuk İçin Bitkisel Tedavi yöntemi önerisi rica ediyorum.
  4. Kepek Sorunu İçin Harika Bir Bitkisel Çözüm

Kepek Sorunu İçin Harika Bir Bitkisel Çözüm

Bu konu; kepek sorununa bitkisel çözüm konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle yağlı saçların en büyük problemlerinden birisi kepektir. Sosyal hayatta insanları sıkıntıya sokan bir durumdru. Kepekle uğraşmak zorunda olanlar çok iyi bilir. Özellikle kepekli saçlara sahip bir bayan için hayat çekilmez hale gelebilir. Ancak artık üzülmenize gerek yok. Şİmdi tarif edeceğimiz...
  5. migren için ilaçsız tedavi var mı

migren için ilaçsız tedavi var mı

Migrenim var ve yine tuttu :S O kadra doktora gittim şifa bulamadım.Aranızda migreni olup bu sorununun ilaçsız halledebilen var mı ? Varsa lütfen bana da yardım etsin :(

Sayfayı Paylaş