gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kepek Sorunu

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kepek nasıl geçer, kepek neden oluşur, kepek sorunu nasıl çözülür, kepek sorununa bitkisel çözüm, kepek sorununa çözüm, kepek saç, kepek saçı dökermi,
    "Saçlarım çok kepekli" mi diyorsunuz sizde? O halde saçlarınızda ki kepekler kaderiniz olmasın, buyrun çözümünü bulun Melek'ler:)

Saç kepeklerine karşı çözüm olacak bitkisel önerilerimiz için, lütfen mausenizi biraz daha aşağıya doğru kaydırın Melek'ler:)

Kepek problemi için evde uygulayabileceğiniz ve gerçekten etkisini görebileceğiniz basit bir yöntem var. Bu yöntemi uygulayabilmeniz için ihtiyacınız olan şeyler zeytinyağı ve karbonat.

1 tatlı kaşığı zeytinyağı ile 1 tatlı kaşığı karbonatı karıştırarak her banyodan yarım saat-1 saat öncesi saç diplerinize masaj yaparak uygulayın. Bu sayede hem kepeklerinizden kurtulacak hem de ipek gibi saçlara sahip olacaksınız.

Kepek Sorunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kepek

kepek

Kepek Saçta oluşan kepek verilmeyen zekata, Unun kepeği malın zekatına, yoksulun maldaki hakkına, Kepek kir ve pisliğe de delalet eder.Rüyada kepek, büyük maddi bir kazancın elde edileceğine yorumlanır. Rüyada kepek, büyük maddi bir kazancın elde edileceğine yorumlanır. Buğday kepeği, kişinin vicdanının temiz olduğuna işaret eder.Rüyada kepek görmek, ihtiyaç, kitlik ve dar geçime delalet...
  2. Saç parlaklığı, kepek sorunu!

Saç parlaklığı, kepek sorunu!

saç parlaklığı saç parlaklığı için çocuklarda kepek sorunu çocuklarda kepek bebeklerde kepeklenme Saçlarınıza canlılık ve parlaklık vermek, kepek sorunundan da doğal yöntemlerle kurtulmak ister misiniz? Isırgan otu ile hazırlayacağınız bu kür sayesinde, saçlarınız parlayacak ve kepekten kurtulacaksınız. Isırgan otunu kuru veya taze olarak kullanabilirsiniz. 1 tatlı kaşığı ısırgan otunu, 750...
  3. kızlar saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir

kızlar saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir

saçlarda kepek sorunu nasıl önlenir bıktım artık bu saçlarımda ki kepeklerden aynen reklamlarda olduğu gibi siyah renk giyemez hale geldim her gün yıkıyorum ama olmuyor bazen acaba çok yıkadığımdan mı oluyor diyor ve yıkamıyorum işte o zamanda kepekten geçilmiyor:S Bana yardımcı olun lütfen!
  4. Kepek Sorunu İçin Harika Bir Bitkisel Çözüm

Kepek Sorunu İçin Harika Bir Bitkisel Çözüm

Bu konu; kepek sorununa bitkisel çözüm konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, özellikle yağlı saçların en büyük problemlerinden birisi kepektir. Sosyal hayatta insanları sıkıntıya sokan bir durumdru. Kepekle uğraşmak zorunda olanlar çok iyi bilir. Özellikle kepekli saçlara sahip bir bayan için hayat çekilmez hale gelebilir. Ancak artık üzülmenize gerek yok. Şİmdi tarif edeceğimiz...
  5. Kepek Sorunu İçin Pratik Doğal Çözümler

Kepek Sorunu İçin Pratik Doğal Çözümler

kepek sorunu, kepeğe ne iyi gelir, kepeğe bitkisel çözüm Kadın ve erkeklerin ortak saç sorunlarından biri olan kepek, özellikle koyu renk giysiler de kendini çok daha belli ederek hoş olmayan bir görüntü teşkil eder. Kepek sorunu mevsimsel değişikliklere bağlı olduğu gibi saç yapısı ve kulllanılan yanlış kozmetik ürünler yüzünden olabilir. Sağlıkla ışıl ışıl kepeksiz bir şekil de parlayan...

Sayfayı Paylaş