Kepeklerden elma sirkesiyle kurtulun!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kepeklerden elma sirkesiyle kurtulun!
kepeklerden kurtulmanın yolları
Kepek sorunu birçok kişinin ortak derdi.Hele koyu renklerde giysiler giymişseniz sonuç tamamen kabus olur.O koyu kıyafetlere dökülen kepekler gerçektende çok itici bir görüntü teşkil eder.Kepek sorunu olanlar için soruyorum"Daha önce elma sirkesiyle kepeklerden kurtulmayı denediniz mi?" Denemediyseniz sizlere bu yöntemi tavsiye ediyorum yöntemin nasıl uygulandığına gelince:

kepekli_sac-2633.jpg

Saçlarda kepeklenme bir çok kişinin ortak sorunudur. Eğer saçlarınızda kepeklenme varsa koyu renkli bir giysileri giymekten korkarsınız çünkü kepekler dökülerek kendini gösterirler. Sadece bu kadar değildir zararı birde saç derisinde kaşıntı yaparlar. Bu sorundan kurtulmak aslında çok kolaydır.

* Size tek gerekli olan gerçek elma sirkesidir.
* Küçük bir kapta 2 litre suya yarım çay bardağı ( küçük çay bardaklarından) karışımını hazırlayın.
* Banyonuzu yaptıktan sonra bu karışımla saçlarınızı durulayın.
* Saçlarınızın hem parlak hem de yumuşak olduğunu göreceksiniz.
* Düzenli kullandığınızda ise kepekten ve kaşıntıdan da kurtulmuş olacaksınız.

UYARI : Elma sirkesinin kötü kokacağından dolayı korkmayın çünkü saçlarınız kuruyuncaya kadar o koku uçacaktır..

Bende kepeklerimden elma sirkesi ile kurtuldum halada kullanıyorum ama saçlarımın bakımı için..Çok iyi geliyor saçlarım yumuşacık ve dahada uzuyo:D

gerçekten ilk duyduğumda inanamadım hemen marketten elma sirkesini saçlarıma uyguladım sonuç mükemmel kepeklerden ve kaşıntılardan kurtuldum şaşkın ve mutluyum

Geri