gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kepeklerden elma sirkesiyle kurtulun!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kepeklerden kurtulmanın yolları Kepek sorunu birçok kişinin ortak derdi.Hele koyu renklerde giysiler giymişseniz sonuç tamamen kabus olur.O koyu kıyafetlere dökülen kepekler gerçektende çok itici bir görüntü teşkil eder.Kepek sorunu olanlar için soruyorum"Daha önce elma sirkesiyle kepeklerden kurtulmayı denediniz mi?" Denemediyseniz sizlere bu yöntemi tavsiye ediyorum yöntemin nasıl uygulandığına gelince:
    Saçlarda kepeklenme bir çok kişinin ortak sorunudur. Eğer saçlarınızda kepeklenme varsa koyu renkli bir giysileri giymekten korkarsınız çünkü kepekler dökülerek kendini gösterirler. Sadece bu kadar değildir zararı birde saç derisinde kaşıntı yaparlar. Bu sorundan kurtulmak aslında çok kolaydır.

* Size tek gerekli olan gerçek elma sirkesidir.
    * Küçük bir kapta 2 litre suya yarım çay bardağı ( küçük çay bardaklarından) karışımını hazırlayın.
    * Banyonuzu yaptıktan sonra bu karışımla saçlarınızı durulayın.
    * Saçlarınızın hem parlak hem de yumuşak olduğunu göreceksiniz.
    * Düzenli kullandığınızda ise kepekten ve kaşıntıdan da kurtulmuş olacaksınız.

UYARI : Elma sirkesinin kötü kokacağından dolayı korkmayın çünkü saçlarınız kuruyuncaya kadar o koku uçacaktır..

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bende kepeklerimden elma sirkesi ile kurtuldum halada kullanıyorum ama saçlarımın bakımı için..Çok iyi geliyor saçlarım yumuşacık ve dahada uzuyo:D

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Saclarim parlasin diye durulama suyunda kullaniyordum.

4. -bernaa

-bernaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşk paylaşım için..

5. günler

günler Forum Okuru

gerçekten ilk duyduğumda inanamadım hemen marketten elma sirkesini saçlarıma uyguladım sonuç mükemmel kepeklerden ve kaşıntılardan kurtuldum şaşkın ve mutluyum

Kepeklerden elma sirkesiyle kurtulun! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elma sirkesinin mucizeleriii:D:D

elma sirkesinin mucizeleriii:D:D

Elma sirkesinin mucizeleri!!!Elma sirkesi binbir derde deva...Elma Sirkesi’nden Gelen Mucize Elma Sirkesi ile kilo derdine son veriyor. Yemeklere lezzet katmanın yanı sıra birçok rahatsızlığın tedavisinde de kullanılan Elma Sirkesi’nin mucizevi özellikleri arasında zayıflatma etkisi de bulunuyor Gerek sağlığımızı gerekse güzelliğimizi korumak için doğanın nimetlerinden faydalanmak gerek....
  2. Yağlarınızdan Sirke ile kurtulun

Yağlarınızdan Sirke ile kurtulun

Sirke nerdeyse her derde deva ama ben kokusu nedeniyle hiçbir şekilde tüketemiyorum...Eğer kokusundan şikayetçi değilsenin deneyim derim kızlar :tik: Japon Beslenme ve Yemek Bilim Kurumu sirkeye keskin kokusunu ve ekşi tadını veren ana maddesinin yağ yakıcı bir özelliğe sahip olabileceğini açıkladı. 175 aşırı kilolu Japon erkek ve kadının katılımıyla yaptıkları araştırmada, her gün bir...
  3. Saçınızdaki Kepeklerden Kurtulun

Saçınızdaki Kepeklerden Kurtulun

Saçlardaki kepekler hemen hemen herkesin derdidir...Saçımıza uyguladığımız jöle, köpük, saç spreyi saçımızda kepek oluşumuna neden oluyor...Hele birde koyu renk bir kıyafet giydiğiniz zaman omuzlarına dökülen kepekler yokmu insanı çileden çıkarıyor... Kızlar işte size kepeklerinizden kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olacak maske...Kullanım eminim başarılı sonuç alacaksınız :tik: Malzeme :...
  4. elma sirkesiyle nasıl zayıflanıyor

elma sirkesiyle nasıl zayıflanıyor

bn cok kıloluyum arkadaslar elme sırkesıyle bı zayıflama yontemı varmıs bnı bılgılendırırmısınız tskler
  5. Elma sirkesiyle zayıflayan varmı?

Elma sirkesiyle zayıflayan varmı?

Elma sirkesiyle zayıflama esas olarak yemeklerden önce içilen bir miktar sirkenin tokluk hissini uzatması ve bu sayede kalori alımının düşürülmesi anlamına geliyor. Yani özellikle diyet yaparken oldukça zorlu olan yeme alışkanlıklarının değiştirilebilmesi aşamasında yardımcı doğal bir ürün. Elma sirkesiyle zayıflama programınıza destek olmayı düşünüyorsanız sirkenin tüm besin değerlerini...

Sayfayı Paylaş