gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Kerem Alışık 'tan Babam Şiiri Sözleri

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Kerem Alışık Babam Babam Şiiri Kerem Alışık

Sevgili melekler, Türk sinemasının efsane isimlerinden merhum Sadri Alışık ile Çolpan İlhan'ın oğlu olan Kerem Alışık oyunculuğun yanısıra şiir de yazıyor. İşte o şiirlerinden biri olan Babam Şiiri Kerem Alışık 'tan geliyor...

Babam

Sen telefat-ı Adliyeden
    Paşabahçeli Sadri Alışık
    Baban kaptan Rafet
    Anan zavallı Saffet

Sen
    Elli yıllık bir tiyatro-sinema devi
    Herkes Sadri Alışık’a
    Ben sana hasret

Sen
    Yeşilçam sokağının Turist Ömeri
    Tophane rıhtımın romantik serserisi
    Bir yanı yıkıktı hep
    Kırık döküktü sesi
    Sen Babamdın Babam
    Son İstanbul Efendisi

Sen herkesin Sadri Alışık’ı
    Benimse babamdın sen
    Sen ne baba adamdın
    Adamdın babamdın sen.

Kerem Alışık

Kerem Alışık 'tan Babam Şiiri Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kerem Alışık-Songül Öden El Ele Yakalandı

Kerem Alışık-Songül Öden El Ele Yakalandı

songul oden facebook songül öden songül öden facebook ayak ayakları Kerem Alışık rol arkadaşı Songül Öden'le Taksim'de sarmaş dolaş görüldü. Son dönemde özel hayatıyla gündeme gelmekten kaçınan Kerem Alışık, gönlünün sultanını buldu. Aksam'da yer alan habere göre Alışık'ın yeni aşkı 'Gümüş' dizisiyle yıldızı parlayan Songül Öden. Yaz aylarında haklarında çıkan beraberlik...
  2. Kerem Alışık '' Songül'le Evlenmiyorum'' Dedi

Kerem Alışık '' Songül'le Evlenmiyorum'' Dedi

kerem alışık songül öden kerem alışık haberleri songül öden haberleri kerem alışık songül öden 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bir dargın bir barışık devam eden ilişkileri sık sık magazin basınına konu olan Kerem Alışık Songül Öden çifti yine gündemde melekler :) Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol alan Songül Öden ile başarılı oyuncu Kerem Alışık 'ın evleneceklerine dair çıkan...
  3. Tan Sevda Sözleri istiyorum

Tan Sevda Sözleri istiyorum

Tan Sevda Sözlerini bilen var mı aranızda eğer ki bilen varsa lütfen bana Tan Sevda Sözlerini yazın.
  4. Kerem Alışık Kimdir, Resimleri var mı

Kerem Alışık Kimdir, Resimleri var mı

Merhaba arkadaşlar sizden usta rahmetli oyuncu Sadri Alışıkın oğlu Kerem alışık hakkında bilgi istiyorum ve mümkünse bir de Kerem Alışık Kimdir ve ayrıca Kerem Alışık Resimleri istiyorum.
  5. İsteyenler için Kerem Alışık biyografisi ve fotoğrafları

İsteyenler için Kerem Alışık biyografisi ve fotoğrafları

Kerem Alışık hayatı Kerem Alışık biyografisi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda rahmetli usta oyuncu Sadri Alışık ve yine usta oyuncu Çolpan İlhan'ın kendileri gibi oyuncu olan oğlulları Kerem Alışık biyografisi bilgileri sunuyoruz. Kerem Alışık 5 Haziran 1960 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Çolpan İlhan ile Sadri Alışık'ın oğludur. Oyunculuk hayatı “Fırtınalar” dizisiyle...

Sayfayı Paylaş