gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Kerem Altan'ı Nişanlısı Terk Etmiş

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

kerem altan kimdir kerem altan mete horozoğlu mete horozoglu resmi Geçtiğimiz hafta hayata veda eden Defne Joy Foster'in son dakikalarını birlikte geçirdiği Kerem Altan'ı çıkan haberlerden sonra nişanlısı terk etmiş...
    Şimdi geçiyorum Gecce.com'un haberinin ayrıntılarına...

Geçtiğimiz hafta Defne Joy Foster, Taraf Gazetesi Yazı İşleri Müdür'ü Ahmet Altan'ın oğlu Kerem Altan'ın evinde ölü bulunmuştu. O gecce eğlenmeye çıkan Defne Joy, Eelence isimli mekanda Kerem Altan'la tanışmış ve mekandan çıktıktan sonra onun evine gitmişti.

Kerem Altan polise verdiği ifade de aralarında duygusal bir yakınlaşma olduğunu ama cinsel ilişkide bulunmadıklarını söylemişti.

Bu olayın duyulmasının ardından ise nişanlısı Kerem Altan'ı terketmiş. Evlilik hazırlıkları yapan çift düğün tarihlerini bile belirlemiş. Bu yaz evleneceklermiş.

Ama bu olayla birlikte nişanlısı Kerem Altan'ı terketmiş ve bir daha da aramamış

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hmmm valla kız için üzüldüm sonuçta neler hayal ederken nelerle karşılaştı gerçi günahları boyunlarına sonuçta o evde neler yaşandı bilemeyiz ama allah yolunu açık etsin kısmet değilmiş. kim olsa bu kızın yaptığını yapardı heralde. defne içinde allah rahmet eylesin ne diyelim. paylaşım için teşekkür ederim pasikacım :kiss:

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    ben olsaydim bende ayrilirdim

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Nefret ediyorum bu adamdan yaa. Diyecek laf bulamıyorum.

6. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Adama iyi olmuş hem evlenme hayalindeki kızı kandırıyor hemde kızın hayalleriyle oynuyor kıza çok üzüldüm

7. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Paylasim icin tskler.

8. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ya defne evli değilmiki hem eşine ne güzel yorumlar yapmış bir röportajda ben anlamadım gitti.İnsan ölünce iyi anılmalı die boşuna dememişler

9. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Ayrılması isabet olmuş

10. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    doğru olanı yapmış

Kerem Altan'ı Nişanlısı Terk Etmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bülent ersoy yayını terk etti.

Bülent ersoy yayını terk etti.

Dünyanın en büyük sanatçılarında yok böğle kaprisler bu bülent hanım kendini ne zannediyor anlamadım:D FOX TV'DEKİ 'POPSTAR ALATURKA'NIN ÖNCEKİ GECE YAYINLANAN BÖLÜMÜNDE 'IŞIK KRİZİ' ÇIKTI Bülent Ersoy son reklam arasında “Bana gelen ışık kötü. Ekrandaki görüntüm feci! Oysaki Gülben Hanım’a özel ışıklar yapılıyor. Ben çirkin, o güzel çıkıyor tabii” dedi. Gittikçe sinirlenen...
  2. Pelin Körmükçü Eşini Terk Etmiş!

Pelin Körmükçü Eşini Terk Etmiş!

pelin körmükçü evlendi pelin körmükçü, evliliği bitiyor, eşini terk etmiş, ayrılıyorlar, eşi görüntülenmiş, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Daha kısa bir süre önce görmüştüm ailecek evlerinde yapılan röportajı!..Ne çabuk bozuluyor bu yuvalar,mutluluklar?.Acaba bozulan yuvalar mı,insanlar mı? Pelin Körmükçü bebeğini de alıp evi ve eşini terk etmiş! Rafi...
  3. Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti!

Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti!

TV8 ekranlarında yayınlanan Disko Kralı programına konuk olan Tuba Ekinci programın sonlarına doğru canlı yayını terk etti. Katıldığı program ve organizasyonlarda adından söz ettirebilmek için sivri çıkışlar yapan Tuğba Ekinci, Okan Bayülgen’i kullanmayı da ihmal etmedi. Programın başından itibaren sürekli diğer konuklarla laf dalaşına giren Ekinci, programın kapanış şarkısını yapmak istedi....
  4. Atalay Demirci Sahneyi Terk Etti!

Atalay Demirci Sahneyi Terk Etti!

atalay demirci atalay demirci haberleri Sevgili melekler, Kel Alaka' adlı stand-up gösterisi için Diyarbakır Dicle Üniversitesi’ne (DÜ) gelen Atalay Demirci, öğrencilerin protestosu nedeniyle gösterisini yarıda bıraktı. İşte detaylar.. DÜ ve Öğrenci Konseyi tarafından bahar etkinlikleri çerçevesinde organize edilen, Atalay Demirci’nin katıldığı ve “Kel Alaka” stand-up gösterisini...
  5. Güzellik Uzmanı Şems Arslan Stüdyoyu Terk Etti!

Güzellik Uzmanı Şems Arslan Stüdyoyu Terk Etti!

şems arslan, güzellik uzmanı şems arslan, şems arslan hakkında Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Hayata DAkunmak Lazım adlı programa çıkan Güzellik Uzmanı ve Kimyager Şems Arslan stüdyoyu terk etti. Ebru Akel ve Prof.Dr.Osman Müftüoğlu'nun sunduğu programda Müftüoğlu ile tartışan Arslan bir anda yayını terk etti. İşte tartışmanın sebebi... Ebru Akel ile Prof Dr. Osman Müftüoğlu'nun...

Sayfayı Paylaş