gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem 30 Yaşına girdi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

La o kadar oldumu :) Daha ben bu arkadaşımızın ekmeğe pepe dediği günleri hatırlıyorum beee. Hey gidi günler heeey, Ne diyelim iyiki doğdun keremim cemim, iyi ve mutlu yaşa diyor m.c emmin :D:D

30’UNA FANLARIYLA GİRDİ…
    ŞARKILARIYLA GÖNÜLLERDE TAHT KURAN OYNADIĞI DİZİLERLER KENDİ HAYRAN KİTLESİNİ İKİYE KATLAYAN KEREMCEM YENİ YAŞINI HAYRANLARIYLA BİRLİKTE ETİLER'DE BİR MEKANDA KUTLADI.

30 yaşına basan Keremcem yurdun dört bir yanından 100’ü aşkın hayranı ile birlikte pasta keserek yeni yaşını kutladı. Hayranları tarafından hediye yağmuruna tutulan Keremcem’in de onlara bir sürprizi vardı. Keremcem yeni albümünden bir parçayı ilk kez hayranlarına dinletti.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Keremcem, en büyük isteğinin bir sinema filminde oynamak olduğunu söyledi. Bugüne kadar kendini oynadığını söyleyen Keremcem; farklı bir rol oynamak istiyorum demesi üzerine “Seri katil olur musunuz?” sorusuna “Benden nasıl katil olur şu surata bakar mısın” diyerek espri yaptı.

Aykut Gürel ve Seden Gürel’i barıştırdınız mı? Sorusuna ise “Bu konuda konuşmak istemiyorum lütfen her şeyi sorun ama o konu hakkında bir şey sormayın” deyip olumsuz konuşarak, kafalarda soru işareti bıraktı…

Keremcem 30 Yaşına girdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kar_tanesi 1 yaşına girdi.

Kar_tanesi 1 yaşına girdi.

Arkadaşlar bu güzel ailenin içine gireli tam bir yıl oluyor yarın.Yarın yazmak istiyordum ama dayanamadım .O kadar güzel duygular içerisindeyim ki anlatmak için bu sayfa bile yetmez siteye ilk üye olduğum gün herşeyden habersiz öylece anlamaya çalışıyordum ne olduğunu.İlk zamanlar ailem karşı çıkmıştı buraya üye olmama ilk defa bir yere üye olmuştum çünkü, ama sonraları benim degişimimi...
  2. 30 Yaş Kırışıklıkları

30 Yaş Kırışıklıkları

30 yaş, kırışıklıklar, neler yapmalı, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, 30lu yaşları devirmeye başladığımızda göz kenarlarımızda ki meşhur kaz ayakları çıkmaya başlar.Eğer yolun başında ufak tefek önlemler alırsak ileriki yaşlarda daha az kırışıklıkla karşı karşıya kalırız. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof.Dr. Erol...
  3. Alfemo % 30 Yaz İndirimine Girdi!

Alfemo % 30 Yaz İndirimine Girdi!

alfemo indirim alfemo kampanya alfemo 2013 Sevgili melekler, 5 kıtada 60 ülkeye ihracat yapan, yurt dışı ve yurt içi mağazalarını yenileyerek ‘mağaza içinde mağaza’ konseptini Türkiye’ye getiren Alfemo Mobilya yazlıklara özel yepyeni bir koleksiyon tasarladı. Tatil bölgelerinde yaşayanların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan bu mobilyalar, yaza özel fiyatlarla satışta. "Summer"...
  4. Hadise 28 Yaşına Girdi

Hadise 28 Yaşına Girdi

hadise kaç yaşında, hadisenin yaşı, hadise hakkında Sevgili melekler, geçtiğimiz gün O Ses Türkiye yarışması sırasında Hadise'ye yapılan doğum günü sürprizi ekranlara yansımıştı. Tüm jüri üyeleri sahnede Hadise'nin pastasını kesmiş ve küçük bir kutlama yapmışlardı. Asıl doğumgünü kutlaması ise geçtiğimiz gece Hadise'nin küçük bir arkadaş grubunun bir araya gelmesiyle gerçekleşti. Şarkıcı ve...

Sayfayı Paylaş