gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem - Aşk Bir Oyun Olsa Da

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aşk bir oyun olsa da Hayaller yıkılsa da Severken seni hala
    Bir şans ver bu aşka

Yalnızım bir başıma bu defa
    Yürüyorum bilmediğim sonuma
    Aklımdansın gitmiyor ne fayda
    Tükendim yeter dön bana

Diyemem bu dipsiz kuyulardan
    Duymaz sesimi karanlıktan
    Kopan bır haykırıs olsam
    Geceler boyu susmasam

Aşk bır oyun olsa da
    Hayaller yıkılsa da
    Severken seni hala
    Bir şans ver bu aşka

Keremcem - Aşk Bir Oyun Olsa Da konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur ışılak-bir damla olsam

uğur ışılak-bir damla olsam

Varligin bilmece gönlümün tadi yok perisan haldeyim derdimin adi yok sende hic ilacim her hükmün bas taci dermansin hastayim kokuna muhtacim yar yar yar (Nakarat) Bir damla olsam gözüne dolsam süzülsem yanaginda izini bulsam topragin olsam ezilsem ayaginda x2 Mevsimler amansiz baharin olmadi hasretten geriye hicbir sey kalmadi ben artik gülemem sonumu bilemem gelmesin azrail ben sensiz...
  2. bir baktım bütün melekler burda!! bu da benim köşem olsun.....

bir baktım bütün melekler burda!! bu da benim köşem olsun.....

Bana Bir Resim Çiz Mum Işığında Aydınlanmayı Bekleyen Geceler Kapkara Gökyüzünde Kaybolmuş Yıldızlar Acıyan Yüreğim Olsun İçinde .. Acıyı Çiz Bana ... Bana Bir Resim Çiz Kan Revan İçerisinde Unutmaya Uyuyan İnsanlar Kırık Dökük Düşler Kırılmış İnsanlar Olsun İçinde .. Unutmayı Çiz Bana ... Bana Bir Resim Çiz Yolunu Kaybetmiş İnsanların Oradan Oraya Savrulmaları...
  3. bir oyun köşemiz olsa

bir oyun köşemiz olsa

ADMİNLERİM size sesleniyorum fikrim için ne dersiniz bilemiyorum ama neden bir oyun köşemiz yok okey, kagıt,tavla vs şimdiden cevabınıza teşekkür ederim kolay gelsin
  4. Küçük bir itiraf da benden olsun...

Küçük bir itiraf da benden olsun...

üniversitedeyken sınıfımdan bir kişi benden hoşlandığını her hareketiyle belli ediyordu... öyle ki tüm sınıf bunun farkına varmıştı... ben de farkındaydım fakat bir türlü karşılık veremiyordum, artık utancımdan mıydı, neydi bilemiyorum... tüm sınıf bu çocuğun hareketlerinin farkına varınca bunun eski sevdiği (zamanında çıkma teklifi edip de red cevabı aldığı kız ki bu da benim yakın...
  5. Yeni bir zeka oyunu, yapa bilene helal olsun

Yeni bir zeka oyunu, yapa bilene helal olsun

Free Demo Games Flash Games and Animation Free Games Aksiyon Oyunları Oyun Sitesi Flash Oyunlar Yukaridaki linke tiklayarak oyuna basliyorsunuz, hadi bakalim ilk kim herkesi karsi yakaya gecirecek. Kurallar: 1. Herkes karşıya geçmeli 2. Hırsız polis haricinde kimsenin yanında duramaz 3. Kadın adamın olmadığı durumda erkek çocukların yanında bulunamaz 4. Adam kadının olmadığı durumda...

Sayfayı Paylaş