gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Keremcem - Aşk Herseye Değer (Seden Gürel düet )

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Keremcem:Bana dokunma kanarsın içimde keskin kalp kırıkları Doldur boşalt ellerimde ateşlenen hayat artıkları Sevmesem uzulursun
    Seden Gürel:Kalp hepsini yener Aşk herseye deger

Keremcem:Seversem daha beter cok bekledin artik git
    Bunca vakit yeter

Seden Gürel:Anlasan bir kez
    Bu kez uzmesen yuregim ne tastan ne demirden
    Anlasam bu kez bi kez soylesem
    Geçmi kaldim cok mu erken
    Kalp kendi sesinden korkar oldu
    Geri donmeye uzak yollardayim

Keremcem:Ne cagirdim ne de geldim
    Evet sevdim

Seden Gürel:Kalp hepsini yener
    Ask herseye deger

Keremcem:Ama yorgunum karanligim sevmesem uzulursun
    Nakarat(Seden Gürel)

Keremcem - Aşk Herseye Değer (Seden Gürel düet ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seden Gürel biyografisi

Seden Gürel biyografisi

seden gürel biyografi seden gürel biyografisi ozge gurel biyografi özge özge hayatı Seden, Seden'i anlatıyor... 12 Eylül 1965 yılında Ankara'da Gülhane hastanesinde 8 aylıkken annemin özel doğumevinde doğum yapma projesini mahvederek doğuvermişim gece 02:00 sularında bilemeden tarihe yazılacak bir günde doğduğumu... Sedat, Semra ve Sedef' ten oluşan familyaya biraz Seden Kızıltunç' tan...
  2. Keremcem - İçimdeki Müzik Sensin sözleri

Keremcem - İçimdeki Müzik Sensin sözleri

Keremcem - İçimdeki Müzik Sensin nananana nananana... İçimdeki müzik sensin... Benim için bir zamanlar hayaldin Gördüğüm rüya sendin Hayaldin seni şimdi buldum Aşık oldum içimde ritmi duydum ve senle ben düşünmeden bu şarkının sözlerinde kaybolduk bağlandık ritmi duyduk O anda Görünce Seni görünce... Ben aşkımı istedim Hep seni bekledim İçimdeki müzik sensin Seninle doğmuş gibiyim Hep...
  3. Keremcem - İçimdeki Müzik Sensin

Keremcem - İçimdeki Müzik Sensin

nananana nananana... İçimdeki müzik sensin... Benim için bir zamanlar hayaldin Gördüğüm rüya sendin Hayaldin seni şimdi buldum Aşık oldum içimde ritmi duydum ve senle ben düşünmeden bu şarkının sözlerinde kaybolduk bağlandık ritmi duyduk O anda Görünce Seni görünce... Ben aşkımı istedim Hep seni bekledim İçimdeki müzik sensin Seninle doğmuş gibiyim Hep seni bekledim Çünkü duyduğum müzik...
  4. Keremcem - Güzel Gözlü (Düet Seden Gürel

Keremcem - Güzel Gözlü (Düet Seden Gürel

Sıradan bir mart gecesi Hava ağır hayli sıcaktı En sonunda işte bu dedim Yemin ederim kendimdeydim Şaka gibi belki ama bu bizim hikayemiz Güzel gözlüm çok üzüldüm çok azaldım Aynı yerden yara aldım Çok özledim herşeye rağmen Söylemedim... Sana söylemedim Bütün bunlar aşkın hikayesi Kırık biraz buruk biraz Yarım yamalak kaçak döğüş Biraz korkak cesur biraz Devam etmedi tam bitmedi hikayemiz
  5. Seden Gürel-Aykut Gürel Evliliği Sallantıda

Seden Gürel-Aykut Gürel Evliliği Sallantıda

aykut gürel aykut gürel biyografi kimdir seden çocukları yasemin pulat kimdir MÜZİK DÜNYASININ SEVİLEN ÇİFTİ AYKUT VE SEDEN GÜREL'İN EVLİLİĞİ SALLANTIDA. YASEMİN PULAT'IN 'AYKUT'LA AŞK YAŞADIM' AÇIKLAMASI ÜZERİNE EVİ TERK EDEN SEDEN GÜREL ARADAN GEÇEN SEKİZ AYA RAĞMEN DÖNMEDİ, AYKUT GÜREL PERİŞAN: ALLAH BELAMI VERSİN!.. Öyle büyük bir hata yaptım ki benim gibi adama yuh...

Sayfayı Paylaş